J. Nainys: galėčiau turėti penkiolika šunų | kl.lt

J. NAINYS: GALĖČIAU TURĖTI PENKIOLIKA ŠUNŲ

Jonas ir Simona Nainiai neseniai pakeitė būstą ir įsigijo nuosavą namą, o renkantis naujus namus vienas svarbiausių kriterijų buvo augintinių šuniukų gerovė. 

„Kai mes nusprendėme įsigyti namus, vienas iš kertinių reikalavimų buvo turėti verandą, laisvo ploto, kad būtų tvora, kad būtų viskas uždara ir kad galėtų šuniukai laisvai lakstyti“, – pasakojo J. Nainys.

Jonas sakė, kad savo augintinius su mylimąja Simute vadina vaikais. O tų keturkojų vaikų vyras norėtų kur kas daugiau, nei yra dabar. „Būtų mano valia, mūsų su Sima valia, sakytumėm, ai, nebesvarbu, kaip nors išgyvensim, aš galėčiau čia ir 15 šunų turėti“.

Jonas su Simona dabar turi tris šunis. Du Maltos bišonus ir vieną prieglaudinuką Bruno. Jonas norėtų, kad Bruno su juo būtų 24 valandas per parą, pasiimtų ir į vakarėlius prie didžėjaus pulto.

„Turiu tokį gerą draugą didžėjų, kuris visada būdavo su šunimi. Ne tik studijoje, šuo būdavo visur. Ir klube. Įsivaizduokite, linksminasi kokie 500 žmonių, jo šeimininkas groja, šuo tiesiog pro žmones nubėga iki baro ir atgal grįžta.“

Beje, prieš pusmetį Jonas su Simona patyrė ir vieną skaudžiausių įvykių gyvenime. Mirė jų pirmasis šuo Maltukas, kurį dar 2008-aisiais vyras padovanojo savo mylimajai. Kaip Nainiai išgyveno skaudžią netektį? Kaip Bruno bando tapti šeimos viršininku? Atsakymai – šeštadienį laidoje „Gyvūnų pasaulis“ 17.55 val. per LNK.

 

 

GALERIJA

  • J. Nainys:  galėčiau turėti penkiolika šunų
  • J. Nainys:  galėčiau turėti penkiolika šunų
  • J. Nainys:  galėčiau turėti penkiolika šunų
  • J. Nainys:  galėčiau turėti penkiolika šunų
  • J. Nainys:  galėčiau turėti penkiolika šunų
LNK nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (15)

Linksmoji Jadzė

su gyvuliais gyvena , netradicinė šeima

15 \\\\\.../////

tai puskvailis,o 25 tai jau pilnas durius.

to aš

tai tamstos putinas padvės ar nugaiš?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS