K. Ivanova: žiedas? Negali būti! Manęs laukia vestuvės? | kl.lt

K. IVANOVA: ŽIEDAS? NEGALI BŪTI! MANĘS LAUKIA VESTUVĖS?

  • 7

Norite, kad jus jau šiais metais aplankytų laimė, meilė, o gal tikitės finansinės sėkmės? Vertėtų įsiklausyti į bemaž garsiausios Lietuvos astrologės Palmiros Kelertienės patarimus.

Juos išgirsite jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

Astrologė apsilankys Natalijos Bunkės namuose, kuriuose garsi moteris pasitiks su širdies draugu Edgaru Eidėjumi ir seserimi dainininke, verslininke Kristina Ivanova bei jos sužadėtiniu Andriumi Mickumi.

Poros pademonstruos, kaip sutikti tikruosius naujuosius metus pagal kinų astrologiją, kurie Lietuvos laiku prasidės vasario 4-ąją, 17 val. 41 min., jei norite, kad Geltonosios Kiaulės metai taptų išties sėkmingi.

Kartu su astrologe bus atliekamas ne tik specialus ritualas išvalant namus nuo blogos energijos, bet ir specialus burtas, kurį savo namuose gali atlikti kiekvienas norintis.

Vakaro dalyviai išsirinks po vieną kinų koldūną, kuriuose iš anksto paslėpti tam tikri simboliai, turintys reikšmę. „Žiedas? Negali būti! Manęs laukia vestuvės? Rimtai?” – sunkiai tramdydama emocijas nuostabos neslėps Kristina Ivanova, šakute perskėlusi koldūną pusiau.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Raudonoji

Ji. Visuomet raudona, kaip kokis velnias kraujasiurbys astrologbredninnkė. Kas susideda su astrologėmis, tam jau nesiseks pakol neatsiribos nuo maskvinių mokinių sekimui.

Apie palmmirre

Aklieji horoskopistai arba palmira kelertienė sulaikyta su kontrabandiniais horoskopais.

Ji neišvalo namus

Velnių privaro, kaip gali išvalyti namus velniabobė ,.egzorcistai tik išlaisvina butus, źmones nuomastrologiniu demonų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS