Krepšinio rungtynių metu tarp virtualių sirgalių pasirodė ir grupė „The Roop“ | kl.lt

KREPŠINIO RUNGTYNIŲ METU TARP VIRTUALIŲ SIRGALIŲ PASIRODĖ IR GRUPĖ „THE ROOP“

  • 2

Šeštadienio vakarą vykusių 2022 metų Europos krepšinio čempionato atrankos „burbulo“ rungtynių tarp Lietuvos ir Čekijos rinktinių metu milžiniškoje Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenos LED ekranų virtualių sirgalių sienoje netikėtai pasirodė ir grupės „The Roop“ nariai.

Dėl karantino apribojimų sporto renginiai nuo lapkričio mėnesio vyksta be žiūrovų salėje, tačiau tai nesutrukdė „Avia Solutions Group“ arenai įsileisti sirgalių į rungtynes – pastačius didžiulę ekranų sieną renginio metu sirgaliai gali transliuoti vaizdą iš savo namų ir taip išreikšti palaikymą rinktinei virtualiai.

Šia galimybe pasinaudojo ir mačą stebėjusi grupė „The Roop“, kuri atstovaus Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse. Virtualių sirgalių sienoje netikėtai pasirodę grupės nariai palaikymą rinktinei išreiškė savo firminiu „pirštukų šokiu“ ir tuo pačiu pirmą kartą šiemet prisistatė Europai tarptautiniame renginyje.

Nors savo atstovą šių metų „Eurovizijai“ išsirinko dar ne visos šalys, grupė „The Roop“ klausytojų širdis pavergė ir lažybų bendrovių viršūnes užkariavo akimirksniu – pergalė grupei prognozuojama jau nuo tada, kuomet siųsti dainą „Discoteque“ atstovauti mūsų šaliai oficialiai nebuvo nuspręsta net pačioje Lietuvoje.

Iš 41-os Eurovizijos dainų konkurse dalyvausiančių šalių savo atstovą yra išsirinkusios 29 valstybės. Lažybų bendrovės „The Roop“ skiria 12 proc. pergalės tikimybę. Antra vieta, su 8 proc. šansu laimėti, pranašaujama Islandijos grupei „Daði og Gagnamagnið“, o trečia vieta – Bulgarijos atlikėjai „Victoria“ (7 proc. tikimybė).

Aukščiausias Lietuvos pasiekimas „Eurovizijoje“ iki šiol yra šeštoji vieta, kurią 2006 metais užėmė grupė „LT United“ su daina „We Are The Winners“, todėl, jei šių metų lažybų bendrovių prognozės pasitvirtintų, kitais metais „Eurovizijos“ konkursas pirmą kartą būtų rengiamas Lietuvoje ir, tikėtina, vyktų sostinėje.

„Buvo smagi staigmena išvysti grupę „The Roop“ mūsų sirgalių ekrane. Laikysime kumščius, kad jiems pasisektų ir kitąmet „Eurovizijos“ šventė atkeliautų į Lietuvą. Kas žino, galbūt kitais metais „The Roop“ mūsų arenoje matysime ne tik per ekraną, o scenoje, skelbiant „Eurovizijos“ konkurso pradžią?“ – teigė Lietuvos ir Čekijos rinktinių mačą stebėjęs „Avia Solutions Group“ arenos direktorius Andrius Žiauberis.

Lietuvos ir Čekijos rinktinių akistata baigėsi psichologiškai svarbia lietuvių pergale 94-74. Visgi, Lietuvos krepšininkų pirmadienio vakarą laukia paskutinės atrankos į „FIBA EuroBasket 2022“ turnyrą rungtynės su Danijos rinktine, kuriai lapkričio mėnesį lietuviai nusileido rezultatu 76-80.

Be Lietuvos rinktinės rungtynių Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje šiuo metu vyksta ir kiti paskutiniojo 2022 metų Europos krepšinio čempionato atrankos etapo „burbulo“ mačai. Šeštadienį sostinėje kovėsi Belgijos ir Danijos rinktinės (88-65), o pirmadienį čia Belgija susitiks su Čekija.

GALERIJA

  • Krepšinio rungtynių metu tarp virtualių sirgalių pasirodė ir grupė „The Roop“
  • Krepšinio rungtynių metu tarp virtualių sirgalių pasirodė ir grupė „The Roop“
  • Krepšinio rungtynių metu tarp virtualių sirgalių pasirodė ir grupė „The Roop“
  • Krepšinio rungtynių metu tarp virtualių sirgalių pasirodė ir grupė „The Roop“
A. Savickio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ALGIS

Nesimokiau anglų kalbos , ką reiškia ''The Roop'' , aš suprantu kad lietuviškai bus 'KRUČKAS '' ,tokia daržovė .

.

oho dabar visa nakti nemiegosiu,,,,,,

SUSIJUSIOS NAUJIENOS