M. Mikutavičius prabilo apie vestuvių planus: mano, kad vedėjų nereikia | kl.lt

M. MIKUTAVIČIUS PRABILO APIE VESTUVIŲ PLANUS: MANO, KAD VEDĖJŲ NEREIKIA

  • 6

Marijonas Mikutavičius – ne tik dainininkas, „X faktoriaus“ teisėjas bei TV žaidimo „galvOK“ kapitonas, bet ir žmogus, kurį ne vienas mini kaip garsenybę, į kurią norisi lygiuotis. Neretai žinomas vyras yra giriamas dėl savo gilią prasmę turinčių kūrinių bei puikaus sąmojo, o dar kiek anksčiau jam klijuota ir svajonių jaunikio etiketė.

Vis dėlto jau kurį laiką M. Mikutavičius – mylintis ir mylimas tėtis, auginantis sūnų kartų su dizainere Ieva Daugirdaite. Apsilankęs TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ žinomas vyras prabils ir apie kitus ateityje jų laukiančius svarbius gyvenimo etapus. Tiesa, šįkart laida bus kaip niekad šmaikšti – žiūrovams patiems teks atsirinkti, kur Marijonas ir Justinas Jankevičius juokauja, o kur sako tiesą.

Ne visi žino, tačiau savo koncertų metu M. Mikutavičius kartais pasisiūlo sutuokti įsimylėjusias poras. Kartą tokių vestuvių liudininku tapo ir laidos vedėjas J. Jankevičius. Visgi, kad ir kaip to prašė, Marijonas tokioms tuoktuvėms pasirinko kitą porą.

Tema apie vestuves pasidalinti pripažinimu privers ir patį Marijoną. „Aš dar nesusituokęs, bet mes ketiname“, – šypsosis jis.

Vasarą su I. Daugirdaite susižadėjęs M. Mikutavičius atskleis, kad nors daugelis šiai savo šventei itin atsakingai renkasi vakaro vedėjus, jo paties svajonių tuoktuvėse pastarojo galėtų nė nebūti. „Visą laiką galvoju, kad vestuvėms vedėjų nereikia“, – sakys jis, tačiau vėliau nusileis J. Jankevičiui sakydamas, kad jei nuomonę pakeistų, šioje rolėje norėtų matyti tik Justiną.

Taip laidos vedėjui gims geniali idėja – jis galėtų Marijono vestuves vesti, o pastarasis, mainais už tai, surengti koncertinį pasirodymą Justino šventėje. Dainininkas iškart pasiteiraus, kada tuomet ketina tuoktis Justinas? Tačiau vietoje atsako, sulauks tik šmaikštaus pokšto: „O koks tau skirtumas? Kada darysiu, tada ir dainuosi, gražuoli.“

Meilės ir vestuvių tema netikėtu prisipažinimu pasidalinti privers ir Dijorą. Ar mergina jau svajoja tapti sužadėtine?

Tačiau tai – ne vieninteliai atviri prisipažinimai šio trečiadienio laidoje. Humoro nestokodami M. Mikutavičius ir J. Jankevičius papasakos apie savo praeities darbus. Pastarojo – itin intriguojantis. Nedaugelis žino ir tai, kad Marijonui anksčiau yra tekę padirbėti vyrų žurnale…

Ar M. Mikutavičius lankosi pas būrėją? Kaip jaučiasi išgirdęs savo kūrinį „Trys milijonai“? Galiausiai, ar jam pavyks įveikti laidos vedėjus muzikiniame žaidime?

Atsakymai į šiuos klausimus – šį vakarą, 19.30 val.,  laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

GALERIJA

  • M. Mikutavičius prabilo apie vestuvių planus: mano, kad vedėjų nereikia
  • M. Mikutavičius prabilo apie vestuvių planus: mano, kad vedėjų nereikia
TV3 arch. nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Anonimas

Mikutavičius nemoka dainuot ,šnypščia kaip žaltys ateieit dainuoja. Komisijoje jo vertinimai žemo lygio,vertina nei pats nežinodamas ko nori. Nieko vertos jo dainos ,tai žemo lygio dainininkas,nieko vertos jo dainos .

Troleibuso žinios

O ta dzezzūū iš X Traktoriaus neapsivems?kalba kad jos kavinė vadinama vėmaline.

Klpd.

Kelinta šita merga pagal skaičių pas Supermarijų?:D) Nespėju skaičiuot
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS