Nuotrauka įžiebė konfliktą: M. Šalčiūtė ir K. Meschino viena kitą kaltina patyčiomis | kl.lt

NUOTRAUKA ĮŽIEBĖ KONFLIKTĄ: M. ŠALČIŪTĖ IR K. MESCHINO VIENA KITĄ KALTINA PATYČIOMIS

  • 11

Socialinių tinklų žvaigždės Karolina Meschino ir Monika Šalčiūtė niekuomet nebuvo geros draugės. Tačiau ketvirtadienio vakarą žinomos merginos viena kitai negailėjo daugiau aštrių žodžių. 

Monika Šalčiūtė vakarą leido su savo mylimuoju Dovydu Bagdonu – jie diskutavo apie tai, ką mato grupinių pokalbių programėlėje „Discord“.

Tuomet M. Šalčiūtė savo „Instagram“ paskyroje paviešino programėlėje rastą, tad ne savo darytą stop kadrą, kuriame ji neva guli vonioje, o užrašas skelbia: „Dovi, man šaaaalta“.

Šis sakinys yra „pasiskolintas“ ir pakeistas iš internete prieš kelias savaites paviešintų intymių K. Meschino vaizdo įrašų.

M. Šalčiūtės „Instagram“ nuotr.

Tai neprasprūdo pastarajai pro akis. „Smagu, kai žinomos merginos taip „palaiko“ viena kitą ir visai „neskatina“ patyčių. Sveikinu, matyt dabar kietesnė daug jaučiasi“, – K. Meschino neliko skolinga M. Šalčiūtei.

„Karolina, tu nesureikšmink šito, nes rodžiau viską, kas ten yra varoma ant manęs ir visokie bajeriai kuriami apie mane. Tikrai negalvojau apie tave. Jei tu jautiesi blogai, kad įdėjau tuos bajerius, tai parašyk man, o ne publikuok kažkokias nesąmones, – rašė M. Šalčiūtė. – Aš tikrai patyčių nepalaikau ir visi tai žino, pati jų nuolatos sulaukiu. Aš tiesiog įdėjau tą, ką kiti įdėjo, kas nėra mano sukurta ir man tiesiog buvo juokinga. O juokinga ne dėl to, kad turinys komiškas, o dėl žmonių labai lakios fantazijos. Aš nemanau, kad būčiau padarius kažką blogo.“

Gerbėjai kaipmat pastebėjo, kad pati K. Meschino kartais tyčiojasi iš M. Šalčiūtės. 

„Karolina sako, kad ji prieš patyčias. Nori, kad ją visi palaikytų, o pati ką daro, bent jau neapsimestų. Aš nesuprantu, kažkokie dvigubi standartai“, – sakė M. Šalčiūtė.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Monikai toil iki karolinos kaip iki mėnulio

Monika yra komfliktu ieškotoja ,nes Mechino buvo ir yra išaukleta itališkos šeimos.Jos tėvai net dbr pasako jos klaidas o monikos nuotraukas visa laika kada išgarsėjo’’ nuo to laiko visokie ten keistuoliai.

Nu kad

abi vargšės...

Saunuole Salciute

As palaikau tik Salciute,o ne kazokias ruzavas,sorry,bet Salciute turinti ir garbes jausma ir isdiduma ir proto. Ji tikrai saunuole,bet Jul lietuviai temoka kandziotis Seemed abiems,bukite laimingos.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS