„Naktinės Personos“ siunčia žinutę: svarbu apmąstyti savo vietą pasaulyje | kl.lt

„NAKTINĖS PERSONOS“ SIUNČIA ŽINUTĘ: SVARBU APMĄSTYTI SAVO VIETĄ PASAULYJE

  • 0

„Naktinės Personos“ kitų metų pradžią pažymės nauju albumu „Evoliucija“, kurį savo gerbėjams pristatys dviejuose koncertuose Vilniuje ir Kaune.

Naujausios grupės dainos „Saulės kraujas“, „Laikas gyventi“, „Gerumu gerumu“, „Tiems, kurie liko“ jau sulaukė itin palankaus gerbėjų įvertinimo. Jos ir dar niekur negirdėti kūriniai skambės naujame grupės albume „Evoliucija”, kuris dienos šviesą išvys 2018 m. pradžioje. Kaip rašoma pranešime spaudai, šiuo metu studijoje vyksta intensyvus kūrybinis procesas ir techninis dainų suvedimas, o grupės nariai Alanas Chošnau ir Aras Vėberis atskleidžia, kad albumo pristatymą lydės koncertai Vilniuje ir Kaune.

„Buvome ir išlikome kūrybos inovatoriai, nepraradome aistros ieškoti ir stebinti. Tai pirmiausia praturtina mus pačius, nes kūrybinis procesas vėl suteikia progą įsitikinti, kad muzika neturi ribų. Sukaupėme daug naujos kūrybinės medžiagos, kuria norime kuo greičiau pasidalinti pristatydami albumą „Evoliucija” ,– apie naują grupės žingsnį kalbėjo „Naktinių Personų“ nariai.

Nuo pat atsikūrimo pradžios 2014 m., „Naktinės Personos“ aktyviai koncertuoja, o likusį laiką leidžia studijoje su prodiuseriu Vitu Vaičiuliu. Ši partnerystė pasiteisino – ankstesni „Naktinių Personų“ hitai įgavo šviežią elektroninės šokių muzikos skambesį, o naujos dainos dar labiau stebina kūrybinėmis interpretacijomis, idėjomis ir ritmika.

Nuolatiniai pokyčiai, atradimai ir gebėjimas išlikti – tokia yra pagrindinė albumo „Evoliucija“ žinutė.

Nuolatiniai pokyčiai, atradimai ir gebėjimas išlikti – tokia yra pagrindinė albumo „Evoliucija“ žinutė, o naujais kūriniais grupė tikisi paskatinti apmąstyti savo vietą pasaulyje ir jo nuolatinę raidą. 

„Gyvename ypatingu laiku – sparti skaitmenizacija ir technologinė revoliucija keičia mums įprastus elgesio modelius, kelia sąmoningumą ir palaipsniui transformuoja tai, kaip suvokiame save šiandien. Tai iššūkis, įkvėpimas ir atsakomybė, kuri kelia daugybę klausimų kiekvienam. Mums įprasti fundamentai nuo gamtos dėsnių iki vertybinės skalės tapo stipriai kvestionuojami ir tai negali nedaryti įtakos kūrybai. Einame viena koja su pasauliu ir bandome nuspėti jo evoliuciją, ieškomi savitos kūrybinės bei vizualinės išraiškos. Visa tai išvysite „Naktinių Personų“ koncertuose”, – teigė grupės narys A. Chošnau.

Kitų metų kovą „Naktinės Personos“  ketina įgyvendinti kol kas ambicingiausią savo projektą – preciziški scenos sprendimai, vizualiniai efektai, šviesų ir garsų žaismas, sukursiantys kokybišką  muzikos ir vaizdo reginį. Kovo 17 d. naujausias „Evoliucijos“ dainas ir senuosius grupės hitus bus galima išgirsti Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, o kovo 23 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje. 

GALERIJA

  • „Naktinės Personos“
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS