Namus įkeitęs V. Mackonis: dėl išlikimo kovoju kiekvieną dieną | kl.lt

NAMUS ĮKEITĘS V. MACKONIS: DĖL IŠLIKIMO KOVOJU KIEKVIENĄ DIENĄ

  • 4

Pandemijos akivaizdoje dažnas lietuvis iš naujo įvertino savo namus. Turėti nuosavą būstą lietuviams labai svarbu, o investuoti į nekilnojamąjį turtą dabar – itin populiaru. Visgi kai kurie garsūs lietuviai prisipažins: ne visos investicijos pasiteisina ir kartais virsta tikru galvos skausmu, o namai –  netgi kalėjimu.

Štai dainininkas Marius Jampolskis, įsigijęs namą užmiestyje ir po šešerių metų nusprendęs jį parduoti, prarado mažiausiai 25 tūkst. eurų. „Gyventi toli nuo miesto pasirodė neįmanoma vien dėl dukters ir žmonos poreikių“, – sako Marius, kuriam, ant asfalto užaugusiam, namas kaime buvo didžioji gyvenimo svajonė.

Skaudžia namų praradimo istorija pasidalins ir menininkė Jurgita Minderytė, jau 11 metų kovojanti dėl savo tėvų namų.  Prabangų butą Vilniaus senamiestyje iš jos tėvų išviliojo aferistai. Sukrėsti namų netekties, tėvai mirė, o Jurgita teismuose kovoja toliau ir jau mato šviesą tunelio gale.

Nemaloni su namais susijusi istorija nutiko ir žinomam šokėjui Vytautui Mackoniui. Iš tėvų jis su broliu gavo dovanų beveik 400 kvadratinių metrų namą Vilniuje. Panoręs kurti savo verslą, Vytautas įkeitė savo namą ir paėmė paskolą. „Pradėjau  spalvotojo metalo laužo verslą, kuris pradžioje labai gerai vystėsi.  Bet po to įvyko krachas, kuris viską sužlugdė. Tai nuostolius aš srebiu iki šiol ir tikrai jie yra labai dideli, milžiniški, pavadinkim. Už to namo išlikimą aš dabar kiekvieną dieną kovoju. Vyksta įvairūs teismai, įvairios instancijos yra siundomos, kad iš manęs jį atimtų“, – šį vakarą, 19.30 val., LNK laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos Vytautas.

Žinomas vyras prisipažįsta: jis nenuleidžia rankų, kovoja ir nepraranda vilties, kad savo namus išlaikys.

Kaip Irūna Puzaraitė sugebėjo be jokių paskolų nusipirkti net ne vieną butą, o dainininkė Akvilė Kisielienė – net keturis butus pajūryje?

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Karmos desnius studijuokim

Nesažiningai uždirbti turtai smogia

Diktatoriai...

Gal sušelpti nabagus? Tegul eina dirbt užuot scenoje strakalioje arba pradeda gyventi pagal pajamas o ne pagal įvaizdį ir nereiks žliumbauti...

jis

Gyvenimas ne pagal savo išgales, o į skolą. Štai ir rezultatas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS