„Plius“ dydžio topmodelis T. Holliday susilaukė antro sūnaus | kl.lt

„PLIUS“ DYDŽIO TOPMODELIS T. HOLLIDAY SUSILAUKĖ ANTRO SŪNAUS

  • 1

Modelis Tess Holliday (Tes Holidėj) pagimdė sūnų – antrąjį savo vaiką, patvirtino jos atstovas.

„Plius“ dydžio gražuolė, kuriai – 30 metų, sūnaus susilaukė birželio 6 dieną, žurnalui „People“ sakė atstovas.

Tess ir jos sužadėtinis Nickas Holliday (Nikas Holidėjus) naujagimiui davė Bowie Juniperio Holliday (Bouvio Džuniperio Holidėjaus) vardą.

Jis svėrė 3,9 kg ir Tess pasidalijo jo nuotrauka su minėtu leidiniu.

Nuotraukoje mažasis Bowie guli ant lovos aprengtas žvaigždėmis margintu drabužėliu, Tess sėdi prieš jį ir laiko jo kojytes, o jos veide atsispindi didžiulis džiaugsmas.

22 dydžio modelis sausio mėnesį patvirtino, kad laukiasi pirmojo bendro su N. Holliday vaiko. Iš ankstesnių santykių ji dar turi 10 metų sūnų Rylee (Railį).

„Tai tikrai nebuvo planuota ir aš truputį susinervinau, kai sužinojau, (kad laukiuosi), bet labai džiūgauju!“, – anksčiau šiais metais sakė ji „People“.

„Kai susilaukiau sūnaus, buvau 20-ies, ir nežinojau, ką darau, neturėjau pagalbos. Aš tikrai labai džiaugiuosi, kad darau tai ir vėl jaučiu paramą bei galiu mėgautis tuo, kad turiu kūdikį, nes praėjusį kartą to daryti negalėjau“, – sakė ji.

Tačiau Tess neturi iliuzijų, kad prisimins viską: „Praėjo 10 metų nuo to laiko, kai susilaukiau vaiko, tad yra tiek naujų dalykų. Mano draugės, kurios susilaukė vaikų, skelbia visus tuos naujus sūpavimus ir maitinimo krūtimi technikas, ir naujus buteliukus. Ir tai tikrai triuškinama, nes maniau, kad esu visa tai dariusi, bet jausmas toks, lyg nebūčiau. Turiu daug išmokti!“

GALERIJA

  • „Plius“ dydžio topmodelis T. Holliday susilaukė antro sūnaus
  • „Plius“ dydžio topmodelis T. Holliday susilaukė antro sūnaus
  • „Plius“ dydžio topmodelis T. Holliday susilaukė antro sūnaus
Instagram nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

ww

Vienintelis,kas grazus,tai veidelis,o figura... Jau vien i rankas paziurejus... Bet cia,kaip sakoma, skonio reikalas. Reikia modeliu ir tokiu gabaritu,nes nemazai nutukusiu moteru,kurios taip pat nori graziai rengtis. Ar negalvoja T.Holliday numesti kokius 20-30 kg? Apkunumas liktu,bet nekabetu ranku raumenys kaip kokie maisai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS