R. Norvilė neria į naują veiklą: norėjosi, kad žmogus stabtelėtų ir pasigrožėtų | kl.lt

R. NORVILĖ NERIA Į NAUJĄ VEIKLĄ: NORĖJOSI, KAD ŽMOGUS STABTELĖTŲ IR PASIGROŽĖTŲ

  • 0

Žavioji dainininkė Renata Norvilė jau daug metų džiugina klausytojus savo nuostabiu balsu, o visai neseniai atrado veiklą, kuri, nors su muzika ir nesusijusi, žmones lygiai taip pat verčia grožėtis. Apsilankiusi kulinarinių TV3 pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ Renata atvirai papasakos apie karantino metu atrastą naują veiklą bei atskleis savo ir vyro Deivido Norvilo sėkmingų santykių paslaptį.

Jau šį šeštadienį žiūrovus prie ekranų pritrauks kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Laidos vedėja Ilona Juciūtė kalbins žiūrovams puikiai pažįstamą žaviąją dainininkę R. Norvilę.

Kol moteris pasakos apie pomėgius medžioklėje su vaizdo kamera, naujai atrastą hobį bei santykius su vyru, garsiu dainininku D. Norvilu, „Kamado Bono“ kepsnių meistras, virtuvės guru Robertas Svetlauskas laidos viešniai paruoš kulinarinę staigmeną – rytietiškus vištienos iešmelius su teriyaki padažu ir mango majonezu.

Renata teigs, kad jos santykis su maistu yra itin geras – ji pripažins labai mėgstanti skaniai pavalgyti. Vis dėlto, jei galėtų rinktis, maisto gaminimui skirtų kur kas mažiau laiko.

„Vyrui vis sakau, kad internetas yra visagalis, visada galima pasisemti idėjų, ką pagaminti, ką su kuo sumaišyti bei kuo patiekalą pagardinti. O štai man pačiai ypač gerai sekasi gaminti, jei supykstu“, – netikėtą detalę atskleis Renata.

Tiesa, pasirodo, ji – ne vienintelė šeimoje, kuriai sekasi puikiai gaminti. Dainininkė savo mylimąjį Deividą minės geru žodžiu bei pasakos, kad jam nereikia remtis receptais – vyras virtuvėje improvizuoja, o jo pagamintas maistas visada būna labai skanus.

Tačiau maisto ruoša – ne vienintelis šeimos pomėgis. Lygiai taip pat jie mėgsta ir keliauti. Vedėjai Ilonai paklausus, ką keisčiausio kelionių metu Renatai yra tekę ragauti, žinoma moteris turės nemažai istorijų.

„Man nelabai patinka šviežios austrės. Man jos skanesnės užkeptos, tad jei yra galimybė, visuomet renkuosi tokias. Esu valgiusi krokodilieną, sraiges ir kitas neįprastas gėrybes, bet niekada neragaučiau kokių tarakoniukų“, – apie vardins Renata.

Laidoje dainininkė atvirai pasakos ir apie naują savo hobį – laikrodžių kūrimą. „Karantino metu, kai visi laiką leidome namuose, atradau naują, mėgstamą darbą – epoksido liejimą. Daug domėjausi ir hobis peraugo į kažką daugiau – laikrodžius jau kuriu ne tik sau ir artimiausiems, bet parduodu ir visiems norintiems juos įsigyti. Ilgai galvojau, ką lieti, kad nebūtų taip, kaip pas kitus. Visgi daug dėmesio skiriame laikrodžiui, vis į jį žiūrime, tikriname. Norėjosi, jog žmogus, žiūrėdamas į laikrodį, stabtelėtų ir pasigrožėtų“, – atradusi naują veiklą džiaugsis dainininkė R. Norvilė.

Renatos pomėgiai, istorijos apie naujai atrastą veiklą ir kaip su vyru išlaiko sėkmingus tarpusavio santykius – jau šį šeštadienį.

Kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 10 val., per TV3.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS