R. Ščiogolevaitė: dabar išgyvenu labai sunkų periodą | kl.lt

R. ŠČIOGOLEVAITĖ: DABAR IŠGYVENU LABAI SUNKŲ PERIODĄ

  • 3

„Dabar išgyvenu labai sunkų periodą“, – žodžių į vatą nevynioja garsi dainininkė, pirmojo LNK „Kaukių“ sezono nugalėtoja Rūta Ščiogolevaitė. Moteris neslepia, kad karantinas jai ir penkiems vaikams buvo itin sunkus: „Tragedija. Kitaip negaliu apibūdinti šios nežinios, su kuria tenka susitaikyti. Su nerimu laukiau naujų mokslų metų. Nežinau, ar vėl visko neuždarys ir vaikams neteks mokytis namuose, nežinau, kaip bus su koncertais. Esu penkių vaikų mama. Viena išlaikau visą šeimą, todėl šita nežinomybė tiesiog žlugdo.“

Nepaisant to, Rūta sako, kad stengiasi nepasiduoti slogioms nuotaikoms ir kabintis į gyvenimą visomis jėgomis. Garsi dainininkė su dviem savo kolegėmis, taip pat scenos senbuvėmis Aiste Pilvelyte ir Vaida Genyte sukūrė projektą, pavadinimu „3D“ ir aktyviai koncertuoja.

„Stengiamės padainuoti, koncertuoti ir tikiu, kad šis mūsų projektas taps tikrai sėkmingu. Juk 3D reiškia, kad ant scenos gerą nuotaiką dovanos trys scenos divos“, – juokiasi Rūta.

Ne paslaptis, kad žinomai dainininkei pastarieji metai buvo nelengvi ir dėl skyrybų su buvusiu sutuoktiniu Rolandu Damijonaičiu. Rūta neslepia: „Šiuo metu vengiu interviu. Visų pirma norėčiau sau susidėlioti, apie ką noriu kalbėti ir sakyti garsiai, o ką reikėtų nutylėti. Dabar stengiuosi tiesiog daug negalvoti ir išlaukti, kol viskas nurims.“

Visų pirma norėčiau sau susidėlioti, apie ką noriu kalbėti ir sakyti garsiai, o ką reikėtų nutylėti.

„Dvilypumas yra smagu, kai tai yra žaidimas, tačiau gyventi dvilypį gyvenimą yra labai sunku. Pamenu, kai praėjusiais metais dalyvavau LNK projekte „Kaukės“. Ten galėjau tikrąja to žodžio prasme pajausti, ką reiškia dvigubas gyvenimas“, – prisimena Rūta Ščiogolevaitė.

„Kai man pasiūlė dalyvauti, nedvejojau nė sekundę. Tai buvo geriausias dalykas mano gyvenime. Tuo metu šis muzikinis iššūkis man labai pakėlė nuotaiką, galėjau prasiblaškyti. Aš negalėjau patikėti, kad ten iš tiesų viskas taip slapta: sutartoje vietoje atvažiuoja automobilis tamsintais stiklais, tu įsėdi, tau uždeda kaukę, per kurią nieko nesimato, atveža į filmavimą, apsauga palydi iki pat kambarėlio, kuriame vienas lauki savo pasirodymo. Kūrybinė komanda buvo nuostabi. Visi suprato, kad man, penkių vaikų mamai, nebus lengva rasti laiko ir ištrūkti. Todėl viską suplanuodavo sekundžių tikslumu. Greitai ištrūkdavau iš namų, kad niekas net nesuuosdavo ir grįždavau. Wow! Tai neįkainuojama patirtis! Kartais jautiesi kaip kokia pasaulinio lygio žvaigždė!“ – patirtimi dalijasi garsi atlikėja.

Projekto kūrėjų nuotr.

Nors nuo slapčiausio ir daugiausiai žiūrovų dėmesio susilaukusio projekto prabėgo jau metai, Rūta sako, kad šios savo patirties nekeistų į nieką. „Šis šou man priminė dienas, kai buvau jauna. Buvau labai linksma, mėgau eksperimentuoti. Su laidos muzikos prodiuseriu Deivydu Zvonkumi, besiruošdami kiekvienam pasirodymui vis juokdavomės, kad norisi pakvailioti. Todėl nebijojau improvizuoti, keisti savo balso tembro, ieškoti naujo skambesio, net ir nusidainuoti, kad tik kuo ilgiau likčiau neatpažinta. Specialiai kartodavau Indrės Stonkuvienės judesius, kad suklaidinčiau. Ir man pavyko! Daug kas galvojo, kad po Vienaragio kauke slepiasi būtent ji. Dar ir šiandien abi iš to smagiai pasijuokiame“, – šypsosi moteris.

Nors rudenį Rūta pasitinka niūriomis nuotaikomis, tačiau sako, kad su vaikais stengiasi susikurti gražias tradicijas, kurios praskaidrintų ilgus vakarus namuose. „Vakaras mums – šeimos laikas. Visi sugriūname ant sofos ir aš vaikams garsiai skaitau pasakas. Tiesa, šis procesas kiek užsitęsia, nes kol 15 kartų kiekvieną nuramini, kartais ateina ir naktis. Mano pačios mėgstamiausia pasaka yra „Kaip žvėreliai mokosi dūkti“. Pasakos patinka ir man, ir vaikams. Norėčiau įgarsinti bent vieną“, – šeimos ritualais dalijasi atlikėja.

Naujo sezono dalyviams R. Ščiogolevaitė linki visų pirma mėgautis ir nebijoti eksperimentuoti.

Precedentų neturintis, populiariausias įslaptintas LNK muzikinis šou grįžta su dvylika naujų kaukių ir dvylika pasislėpusių garsiausių šalies žmonių jau rugsėjo 12 d., 19.30 val. tik per LNK.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

kur mastymas

Nesuprantu tokiu zmogeliu,koks jusu reikalas kiek kas turi vaiku,jinai pati augina savo vaikucius,ar tai blogai kad yra daug jaunimo,kodel jus nieko nesakot kai girtuokles ,narkomanes prigimdo daug vaiku ir mes visi turim juos auginti,ir tie vaikai eina tevu pedomis ---------------------tai cia iseina gerai,Ruta jums vaikus neuzkriove ,tai ko kabinejates,brudai jus tokie,nematot skirtumo kai zmogus augina pats ar kai atiduoda i vaiku namus,ka noreti ner mastymo pas tokius rasynetojus,,Jonas,Periodas lyg ir uzsitese-ziurekit i savo seimas,kiek jus vaikus palikot likimo valiai,

Periodas lyg ir užsitęsė -

Jau kokie treti metai... Nejuokas su krūva vaikučių !..

Jonas

Daugiau vaikų reikėjo prisidirbti,tada būtų buvę lengviau, lengvesnis periodas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS