R. Ščiogolevaitės išvaizdoje – netikėti pokyčiai: gal jau laikas gyventi sau? | kl.lt

R. ŠČIOGOLEVAITĖS IŠVAIZDOJE – NETIKĖTI POKYČIAI: GAL JAU LAIKAS GYVENTI SAU?

  • 53

Savaitgalį atlikėja Rūta Ščiogolevaitė socialiniame tinkle pasidalijo netikėta naujiena – moteris nusirėžė plaukus.

„Nusikirpau plaukus! Na, heiteriai, paheitinkit greičiau, juk kaip be pastabų, kad reikia atitikti jūsų grožio ir stiliaus sampratą“, – po įkelta nuotrauka rašė atlikėja.

Tokie moters pokyčiai sulaukė daugybės komentarų, visi tvirtino, kad toks įvaizdis R. Ščiogolevaitei itin tinka.

„Man gražu. Aš už stiliaus pokyčius“, – rašė atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia.

Tačiau atlikėjas Vilius Tarasovas stebėjosi tokiu R. Ščiogolevaitės žingsniu ir klausė, kodėl ji nusprendė nusikirpti plaukus.

„Visada buvau trumpų plaukų fanė, keletą kartų kirpau trumpai, bet vis pasiduodavau kitų nuomonėms, kad reikia ilgų. Gal jau laikas gyventi sau?“ – retoriškai klausė atlikėja.

Primename, kad pastaruoju metu viešoje erdvėje netilo kalbos, kad dainininkės R. Ščiogolevaitės ir jos vyro Rolando Damijonaičio šeima išgyvena krizę. Iš pradžių atlikėja atsitvėrė tylos siena, tačiau po kiek laiko pasirodė keli įrašai feisbuke, o vėliau moteris nusprendė nebetylėti. 

R. Ščiogolevaitė sakė išgyvenanti naują etapą, o tame etape, kuriame buvo prieš tai – jautė daug baimės. Paklausta, kaip jaučiasi, atlikėja teigė, kad dabar ji – kaip niekada gyvybinga ir optimistiška. R. Ščiogolevaitė prisipažino, kad naujame savo gyvenimo etape kaip niekada anksčiau jaučia globą ir palaikymą sunkiais momentais.

Taip pat atlikėja užminė mįslę ir apie naujame etape pastebimus gražius ženklus. „Ne viskas tuo tavęs priklauso ir tam tikrus dalykus tu turi paleisti ir stebėti“, – mįslingai kalbėjo dainininkė.

R. Ščiogolevaitė ir R. Damijonaitis šiuo metu augina keturias atžalas – Adomą, Aroną, Agnarą ir dukrą Anabelę. Vyriausiojo sūnaus Adomo dainininkė susilaukė su šokėju Deividu Meškausku. Pora susituokė 2013 metų birželį.

Rašyti komentarą
Komentarai (53)

Hm

Sukuosenas galima keist ,bet vaikam tevelio nepakeisi,gaila ,kad sitiek vaiku augs be jo.

Ona

Užaugink pirma vaikučius,,,,,tada bus gyvenimas ,,sau,,

močiutė iš Kauno

Neteiskit kito,kiekvienas turi savo gyvenimą.ji savo vaikais pasirūpins,bet dėl stiliaus ,man gražiau ilgi plaukai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS