Rusijos programišiai planuoja sužlugdyti „Euroviziją“, kad neleistų Ukrainai laimėti? | kl.lt

RUSIJOS PROGRAMIŠIAI PLANUOJA SUŽLUGDYTI „EUROVIZIJĄ“, KAD NELEISTŲ UKRAINAI LAIMĖTI?

  • 15

Rusijos kibernetiniai nusikaltėliai ruošiasi sužlugdyti rytojaus „Eurovizijos“ dainų konkursą, kad neleistų Ukrainai jo laimėti, praneša „The Sun“.

Daugėja nuogąstavimų, kad Vladimirui Putinui palanki programišių gauja „Killnet“ bandys imobilizuoti internetinius balsavimo serverius, kad nebūtų galima balsuoti už Ukrainos atstovus „Kalush Orchestra“.

Tuo pasigyrė patys „Killnet“. Pašiepiančioje žinutėje per „Telegram“ jie paskelbė „Eurovizijos“ logotipo nuotrauką su prierašu: „Negalėsite balsuoti internetu“.

„Eurovizijos“ atstovas sakė, kad situacija yra stebima.

„Kiekvienais metais „Eurovizijos“ dainų konkurso balsavimo sistemoje yra įdiegta daugybė saugumo priemonių“, – tikino jis.

Prorusiški „Killnet“ įsilaužėliai jau trečiadienį bandė įsilaužti į Italijos vyriausybės svetaines, tačiau nesėkmingai.

Rusijai buvo uždrausta dalyvauti konkurse po invazijos į Ukrainą. Nuo to laiko „Kalush Orchestra“ palaikymas išaugo visoje Europoje, o antradienio „Eurovizijos“ pusfinalyje jie iškovojo kelialapį į finalą.

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

Anonimas

Kokie gi klumpa tuporylos!!!! Slava klumpem! Klumpem slava!!!!

duok dieve kad Ukrainiečiai laimėtu ir karą

niekas netikėjo, kad jie burliokus skeltanagius pamaus ant bybio, tikiuosi maskvines išperas naikins ir ruskių žemėj iki vladivostoko

Chi

Keista, kad visi žino, jog laimės Ukraina. O kaip su dainos geriausiu atlikimu, jau kaip ir nereikalinga? Gaunasi, kad čia ne eurovizija, o eurošikizija.., gaila.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS