S. Mykolaitytė apie savo mylimąjį: jis yra vyriškas, mielas ir švelnus | kl.lt

S. MYKOLAITYTĖ APIE SAVO MYLIMĄJĮ: JIS YRA VYRIŠKAS, MIELAS IR ŠVELNUS

  • 1

„Mantas yra vyriškas, mielas, švelnus, kovingas, atkaklus. Tiesiog neatsispyriau. Suprantu ir tai, jog santykiuose nebus visą laiką viskas idealu, nes taip nebūna. Arba priimti žmogų, arba ne. Aš priėmiau jį, jis mane ir mums gerai“, – tvirtų santykių išmintimi dalijasi žinomas modelis Solveiga Mykolaitytė.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ šįkart susirems žinomas šalies modelis Solveiga Mykolaitytė bei jos širdies draugas, sportininkas Mantas Rimdeika. Laidos herojų laukia nemenkas iššūkis, mat įtikti savo gamintais patiekalais turės juos gerai pažįstančiai bičiulei, vizažistei bei buvusiai radijo laidų vedėjai Emai Jočienei.

Kadangi tiek Solveigai, tiek jos mylimam vyrui sveika gyvensena bei mityba yra neatsiejama gyvenimo dalis, laidos vedėja Ilona Juciūtė-Čibirkienė paruošė du gardžius receptus iš lietuviškos vištienos. Solveigos ir Ilonos komanda gamins vištienos tulpytes tempuros tešloje, o Mantas, kartu su šefu Ruslanu Bolgovu, griliuje keps vištienos tulpytes, lakuotas granatų glajumi bei patieks su kuskuso garnyru.

„Produktus renkuosi iš tikrųjų labai kruopščiai, o vištieną ypač mėgstu, valgau ją net keletą kartų per savaitę. Esu sportuojantis žmogus, todėl vištienoje esantys baltymai puikiai skatina raumenų augimą“, – apie savo mitybos racioną laidoje, rodomoje šeštadieniais 9 val. per TV3, pasakos Solveiga.

Viena žinomiausių šalies manekenių apie karjerą grožio industrijoje niekada nesvajojo. Pasirodo, Solveiga visai atsitiktinai nutarė išbandyti savo jėgas modelių agentūros atrankoje. Ir būtent tai tapo lemtingu žingsniu, nuvedusiu į garsiausias mados sostines.

„Modelio darbas užėmė labai didelę dalį mano gyvenimo, tai yra nuolatinės kelionės ir gyvenimas svetur. Kaip aš sakau, tavo gyvenimas – neaišku kur. Bet dabar norisi ramybės ir stabilumo“, – laidoje atviraus Solveiga.

Nemažai teko kovoti, kol pelniau Solveigos dėmesį.

Nors gražuolė kasdien sulaukia gausybės dėmesio, tačiau jos širdis jau užkariauta profesionalaus kikboksininko M. Rimdeikos. Laidoje vyras atskleis – pamatęs Solveigą užkalbinti jis drįso ne iškart, o užkariaujant jos širdį prireikė nemažai pastangų.

„Nemažai teko kovoti, kol pelniau Solveigos dėmesį. Susipažinome viename labdaros renginyje, Solveiga man krito į akį vos tik ją pamačiau, tačiau prisibijojau ir neišdrįsau jos užkalbinti. Vėliau pradėjome bendrauti per socialinę mediją. Esu kovotojas – galiausiai pasiekiau pergalę“, – apie pažintį su ilgakoje gražuole atviraus jos mylimasis.

Nors vienas kitą pamilo prieš mažiau nei metus, pora jau puikiai išlaikė pažinties su tėvais išbandymą. Solveiga neslėps, jog su būsima anyta iškart tapo geromis draugėmis, o jos mama dukters mylimąjį priėmė tarsi sūnų, kurio niekada neturėjo. Visgi gražuolė yra įsitikinusi, jog idealių santykių nebūna ir reikia mokėti priimti kitą žmogų tokį, koks jis yra.

„Mantas yra vyriškas, mielas, švelnus, kovingas, atkaklus. Tiesiog neatsispyriau. Suprantu ir tai, jog santykiuose nebus visą laiką viskas idealu, nes taip nebūna. Arba priimti žmogų, arba ne. Aš priėmiau jį, jis mane ir mums gerai“, – tvirtų santykių išmintimi laidoje dalinsis Solveiga.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Labai grazi ir jautri ir miela ir nereali pora

Labai likau suzavetas sios poros elegancijos, grakstumo, zvilgsniu skvarbumo, samojo, humoro jausmo, sportiniu pasiekimu, kulinariniu pasiekimu. Solveiga- ir man labai patinka vistiena, as taip pat valgau vistiena bent keleta kartu per savaite. Galbut tai sutapimas ? Galbut... bet as taip nebemanau jau kelinti metai. aciu geros dienos

SUSIJUSIOS NAUJIENOS