SAM konferencijoje apie COVID-19 valdymą – ir M. Jonušas-Minedas: man tikrai skauda širdį | kl.lt

SAM KONFERENCIJOJE APIE COVID-19 VALDYMĄ – IR M. JONUŠAS-MINEDAS: MAN TIKRAI SKAUDA ŠIRDĮ

  • 27

Pirmadienio rytą Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) rengė nuotolinę spaudos konferenciją apie naujausias COVID-19 valdymo priemones Lietuvoje. Netikėtai greta ministerijos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ir Vyriausybės atstovų pasirodė ir Mindaugo Jonušo, anksčiau žinomo kaip Minedas, veidas.

Šmaikščiai pasiteiravus, ar M. Jonušas neužima pareigų SAM, vyras portalui kauno.diena.lt teigė, kad: „Žurnalistams tai būtų gardus kąsnelis, kad įgeltų Mindaugui. Deja, ne, jau kurį laiką vykdau žurnalisto pareigas, rašau keliems portalams, turiu individualią veiklą, kuri apima viešuosius ryšius ir komunikaciją.“

Anot vyro, jo atvaizdą konferencijos žiūrovai išvydo veikiausiai dėl techninės klaidos, mat kurį laiką buvo neišjungta kamera. „Nežinau, kodėl man vėluojant prisijungti prie konferencijos, įvyko taip, kad parodė mano veidą. Toliau spaudos konferenciją klausiau išjungęs kamerą“, – teigė M. Jonušas.

Buvęs atlikėjas konferenciją stebėjo ne pasyviai, o klausė, ar atėjus į renginį ir užmiršus respiratorių, šie organizatorių bus duodami nemokamai.

„Natūralu, kad esant šiai situacijai, valdant pandemiją, yra pokyčių, ypatingai dėl respiratorių, kurie visuomenėje kelia daug aistrų. Natūralu, kad dalyvavau konferencijoje ir uždaviau labai aktualų klausimą“, – sakė M. Jonušas.

Vyras teigė, kad Lietuvoje yra daugybė problemų. „Viena jų – sustojusi vakcinacija. Taip pat visuomenės abejingumas, baubianti visuomenės dalis prie Seimo, prieš tą patį pandemijos valdymą. Mes tikrai turime klausimų, kuriuos turime spręsti, apie juos kalbėti, o žmones šviesti. Mindaugo pasirodymas konferencijoje turėtų kelti mažiausiai klausimų“, – sakė pašnekovas. 

Man tikrai skauda širdį dėl dalies visuomenės, su kuria niekas nedirba ir kuri drįsta paminti Sausio 13-osios aukų atminimą ir jų atstovų bei artimųjų, kurie buvo minėjime, širdgėlą. Tai yra toks platus laukas, kad, Dieve, padėk, kad jie kažką suprastų.

Jis teigė, kad tai ne pirma SAM spaudos konferencija, kurios jis klausėsi ir dalyvavo, tačiau ne visuomet įsijungdavo vaizdo kamera. 

„Man tikrai skauda širdį dėl dalies visuomenės, su kuria niekas nedirba ir kuri drįsta paminti Sausio 13-osios aukų atminimą ir jų atstovų bei artimųjų, kurie buvo minėjime, širdgėlą. Tai yra toks platus laukas, kad, Dieve, padėk, kad jie kažką suprastų. Ir tas naujas procesas, kuris rengiamas dėl Vasario 16-osios, kad tikrai nevirstų karu, kokį mes matėme Kazachstane. Tai ne aš čia turėčiau būti prioritetu. Linkiu, kad nuojauta dėl karo būtų apgaulinga“, – sakė M. Jonušas, kuriam graudu stebėti, tai, kas vyksta.

Primename, kad dėl omikron atmainos plitimo pirmadienį Lietuvoje pradeda galioti naujos COVID-19 valdymo priemonės.

SAM pranešė, kad per renginius uždarose erdvėse privalu dėvėti respiratorius, atvykus iš užsienio ar turėjus kontaktą su sergančiuoju namuose, darbe izoliuotis bus galima trumpiau.

Nedarbingumo pažymėjimus dėl izoliacijos išduos nebe šeimos gydytojas, o Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Spaudos konferencija:

 

GALERIJA

  • SAM konferencijoje apie COVID-19 valdymą – ir M. Jonušas-Minedas: man tikrai skauda širdį
Rašyti komentarą
Komentarai (27)

Tas „Minedas“ 100 kartų protingesnis

Už visus čia lojančius konservatorių šunis.

Cha cha

Jau griebiasi minedo ,kokioje beviltiškoje padėtyje ministerija su joje dirbančiais "minedais"?O tas vargšas vis bando lyžtelėti svarbiam valdziazmogiui ,gal pavyks savo haliucinacijas įprasminti.

jomajo

Nieko nuostabaus visa sveikatos ministerija pilna " minedų" :) Tas pats ir seime:) Vakcinuokitės - tapsite visi kaip Minedai:):):)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS