Scenos gražuolių meilė: vienas nepabijojo apkalbų, kitam – žmona atleido neištikimybę | kl.lt

SCENOS GRAŽUOLIŲ MEILĖ: VIENAS NEPABIJOJO APKALBŲ, KITAM – ŽMONA ATLEIDO NEIŠTIKIMYBĘ

  • 0

Dainininkus Paulių Bagdanavičių, Deividą Bastį ir šokėją Vytautą Mackonį drąsiai galima vadinti scenos gražuoliais.

Šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ vyrai ir patys prisipažins – moterų dėmesio jiems niekada netrūko, ir jie galėjo rinktis su kuo leisti laiką, tačiau šiandien greta jų – mylimos žmonos.

28-erių šokėjas Vytautas Mackonis drąsiai galėtų pretenduoti į širdžių ėdiko etiketę ir pats nė neslepia – labai anksti, vos sulaukęs paauglystės, jis suprato, kad yra gražus ir bet kuri mergina, jei tik panorės, bus jo. „Sulaukdavau daug komplimentų, o moterys, nepriklausomai nuo jų amžiaus, į mane žiūrėdavo labai palankiai“. Tačiau namuose Vytauto jau beveik dešimtmetį kas vakarą laukia septyneriais metais vyresnė žmona Natalija, o dabar dar ir dvi dukros – Penelopė ir Nikoletė.

„Žmoną įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Be to, dėl jos teko gerokai pakovoti, nes jai dėmesį rodė vyresnis, pagrindą po kojomis jau turintis vyras. O aš buvau nieko neturinti šokėjėlis, neseniai baigęs mokyklą“, – pasakos Vytautas.

Agnė sugebėjo man atleisti neištikimybę, ir patikėti, kad galiu būti geru vyru, ir tėvu.

„Jei kas rašytų knygą apie pažintį ir draugystę su Agne, išeitų neblogas romanas...“, – pusiau juokais, pusiau rimtai sakys dainininkas Deividas Bastys, su šeima vaikštinėdamas po vietinį parką. Praėjusių metų gruodį vyras atšventė 30-ies metų jubiliejų, tačiau jau yra vedęs, ir turi du vaikus – ketverių Armandą, ir dviejų mėnesių Ajų. Jei ne Agnės kantrybė ir supratingumas, šiandien šeimos, kuria didžiuojasi, – nebūtų. „Agnė sugebėjo man atleisti neištikimybę, ir patikėti, kad galiu būti geru vyru, ir tėvu....“, – prisipažins Deividas.

„Studijos muzikos akademijoje mane iš tuščiagalvio pavertė protaujančiu vyru, o mylima moteris ir noras kurti šeimą sulaikė nuo gyvenimo užsienyje...“, – prisipažins 29-erių dainininkas Paulius Bagdanavičius. Dainininkas prisipažins, kad jį stebina kai kurių tautiečių elgesys, nors visiems puikiai žinoma – jis vedęs, ir turi dukrą. „Ateina mergina, drąsiai atsisėda man ant kelių, ir sako: „Žinau, ko čia atėjai“, – pasakos P. Bagdanavičius.

GALERIJA

  • Paulius Bagdanavičius su žmona Lina
  • Scenos gražuolių meilė: vienas nepabijojo apkalbų, kitam – žmona atleido neištikimybę
  • Deividas Bastys
LNK arch.nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS