Šokėjas S. Skambinas: joks pašalinis asmuo negali sugriauti tvirtų santykių | kl.lt

ŠOKĖJAS S. SKAMBINAS: JOKS PAŠALINIS ASMUO NEGALI SUGRIAUTI TVIRTŲ SANTYKIŲ

  • 3

Žinomas pramogų pasaulyje, skyrybas išgyvenęs, šokėjas Saulius Skambinas ir jo naujoji gyvenimo meilė Živilė savo santykius nuo viešumos meistriškai slėpė beveik metus, ir net menkiausias gandas neprasprūdo į viešumą. Taigi, skyrybų, naujos meilės ir dukrelės gimimo džiaugsmo vienu metu užkluptas vyras pravėrė savo namų duris ir žada itin atvirą pokalbį.

Žinomų žmonių gyvenimai akylai stebimi, narstoma ir aptarinėjama net mažiausia smulkmena, ką jau kalbėti apie tokius reikšmingus įvykius, kaip skyrybos ar naujų santykių pradžia. Žinoma, ne išimtis šokėjo S. Skambino gyvenimo pokyčiai – skyrybos su garsia dainininke Karina Krysko ir nauja meilė – sulaukė daug dėmesio ir apkalbų.

Saulius neslepia, kad išgyveno itin sudėtingą laikotarpį. Gyvenimą sukrėtusios skyrybos, nauja meilė, dukrelės gimimas vyrą privertė apmąstyti daugelį dalykų ir išspręsti daugybę klausimų: kaip elgtis, ką daryti, kokia ateitis laukia.

„Aš išmokau. Man mažiausiai rūpėjo, ką jie pasakys. Man svarbiausia buvo susidėlioti tą gyvenimą, kaip judėsiu toliau. Ir tuo metu neklausiau patarimų, neklausiau nieko. Tiesiog, aš jų nepriėmiau. Ir viskas. Ir aš judėjau tolyn ir dariau taip, kaip skaitau, kad teisinga“, – kalbėjo S. Skambinas.

Garsus vyras paneigė kalbas, jog skyrybų su Karina priežastis buvo Živilė: „Tikrai ne Živilė. Santykiai visada turi pradžią ir turi pabaigą. Tik tai nuo mūsų pačių priklauso, kada ta pabaiga ateis. Joks pašalinis asmuo negali sugriauti tvirtų santykių. Tiesiog vienas etapas praėjo ir prasidėjo kitas “, – sako Saulius.

Dabar, kai jau visi rūpesčiai išspręsti ir visi taškai sudėlioti ant „i“, S. Skambinas gali ramiai džiaugtis šeimynine laime. Jis sako, kad šeimoje su Živile visada kartu priiminėja visus sprendimus. Ir su džiaugsmu dalijosi pirmaisiais prisiminimais apie Živilę: „Pamenu tą jausmą, kai šiurpuliukai nuėjo per kūną. Ir pajutau, kad kažkas labai artimo ir labai savo.“

Ar ketina Saulius pirštis Živilei, kaip jis lepina savo mylimąją, kas daro jų šeimą itin stipria – atviri pokalbiai ir tikra, nesuvadinta istorija – vasario 9 dieną, laidoje „Prieš srovę“.

GALERIJA

  • Šokėjas S. Skambinas: joks pašalinis asmuo negali sugriauti tvirtų santykių
  • Šokėjas S. Skambinas: joks pašalinis asmuo negali sugriauti tvirtų santykių
Laidos kūrėjų nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

?

Skambinas teigė, kad ,,Santykiai visada turi pradžią ir turi pabaigą,,.Tai kada vėl laukti pabaigos?

Rada

Kiek tu skambinai lysi į viešą erdvę, gyvenk sau laimingai ir nelysk į eterį, atsibodai jau tikrai...

Rolia

Jauni, puikūs žmonės, ir tegul būna jie laimingi, ką čia daug kalbėti.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS