Tiesioginės transliacijos metu „Didžiajame šou burbule“ įvyko sužadėtuvės | kl.lt

TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS METU „DIDŽIAJAME ŠOU BURBULE“ ĮVYKO SUŽADĖTUVĖS

  • 6

Šventinį Velykų sekmadienį eterį sudrebino dar viena „Didžiojo šou burbulas“ tiesioginė transliacija. Ir nors dalyviai nustebinti sugeba kas kartą, to, kas įvyko šiandien, „burbule“ dar nebuvo. Tiesioginės transliacijos metu ant scenos įvyko sužadėtuvės, apie kurias neįtarė net kiti dalyviai.

Balandžio 4-ąją „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai atliko lietuviškus hitus. Gabija Radžiūnaitė ir Žygis Petkus pasirinko atlikti dainą „Karalių paslaptys“. Vien jų pasirodymas buvo užtektinai įspūdingas, tačiau to, kas sekė po jo, Gabija nė negalėjo įsivaizduoti.

Iškart po pasirodymo Žygis, paėmęs mikrofoną į rankas, ėmė komentuoti kūrinį, linkėti žmonėms gražių Velykų, o galiausiai, atsisukęs į Gabiją ir priklaupęs ant kelio, uždavė jai lemtingą klausimą.

„Gabija Radžiūnaite, aš labai tave myliu ir noriu visą savo likusį gyvenimą dalintis su tavimi. Gabija, ar suteiksi man tokią progą vadinti tave savo žmona?“ – klausė Žygis.

Nieko neįtarianti mergina neslėpė nuostabos ir netrukus sutiko, o laidos vedėjai – Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis – jai įteikė gėles. Pora kartu jau penkerius metus.

Po pasirodymo „Power Hit Radio“ vedėjams Elenai Karalienei ir Edgarui Kožuchovskiui Žygis pripažino, kad apie pasirodymą šį sekmadienį galvojo mažiausiai.

„20-30 kartų galvojau, ką pasakyti, ir galvojau, kad viską pasakysiu tvirtai, vyriškai, bet praskysdavau… Jokios strategijos nebuvo – iškart noriu užbėgti įvykiams už akių ir pasakyti, kad viskas ne dėl žiūrovų balsų. Aš iš tikrųjų labai myliu Gabiją ir šitą dalyką planavau, tik planavau tai padaryti kažkiek vėliau. Bet Velykos, ketvirto mėnesio ketvirta diena… Nėra geresnio šanso“, – prisipažino Žygis.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Organizatoriai

jau nežino ka išsigalvot. Siulau kita kart pademonstruot lytini akta:D)

Anonimas

lietuviski DAUNAI pucia muilo burbulus. Apsvaige is malonumo. Kazkodel nera jokio gailescio visuomenes atmatoms.

.O SIAUBE !

Tai taip provincialu !... Gėda už tautiečius ir tiek.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS