A. Užkalnis skaudino ir mylimąją: buvo daug piktų žodžių, isterijos ir arogancijos | kl.lt

A. UŽKALNIS SKAUDINO IR MYLIMĄJĄ: BUVO DAUG PIKTŲ ŽODŽIŲ, ISTERIJOS IR AROGANCIJOS

  • 17

Rašytojas, publicistas ir maisto kritikas Andrius Užkalnis iki šiol daugeliui kelia prieštaringus jausmus.

Vieni žavisi jo itin aštriu rašymo stiliumi, kiti piktinasi jo rašiniuose atpažinę save. Emigrantai, politikai, jaunimas, lietuviškų laidotuvių tradicijos ar liaudies medicina – tai tik keletas temų, apie kurias A. Užkalnis rašė ir sulaukė tūkstančių komentarų.

„Aš visą laiką buvau labai skaitomas autorius. Tačiau populiarumas turi ir kitą medalio pusę“, – LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą, 19 val. 30 min., pasakos rašytojas, viešai pripažinęs, kad, tapus žinomam, jam prireikė psichoterapeuto pagalbos.

Prieš aštuonerius metus Andrius, po šešiolikos gyvenimo Didžiojoje Britanijoje metų, grįžo į Lietuvą. Iš Anglijos jis parsivežė ten įprastą, o čia tuomet dar naują kandų ir sarkastišką rašymo stilių. Rašytojas sako iškart suvokęs, kad kada nors tas aštrumas ir kritiškumas skaitytojams nusibos ir reikės keisti savo vaidmenį. Tačiau jis nesitikėjo, kad nuo sarkastiško ciniško rašytojo įvaizdžio jam pabėgti bus itin sunku.

Meluoja tas, kuris sako, kad pikti komentarai neskaudina. Todėl, kad mums visiems yra svarbu, kaip mes esame vertinami.

„Meluoja tas, kuris sako, kad pikti komentarai neskaudina. Todėl, kad mums visiems yra svarbu, kaip mes esame vertinami“, – sako Andrius. Aštriais epitetais išgarsėjęs autorius kartu su populiarumu sulaukė ir gausios armijos vadinamų „nekentėjų“, kurie jam piktus komentarus rašydavo be užuolankų.

A. Užkalnis neslepia – blogiausiu periodu jį aplankydavo depresyvios mintys, o su savo mylima moterimi, 25-erių Fausta Marija Leščiauskaite jis kartais pasielgdavo bjauriai. „Buvo daug piktų žodžių, isterijos ir arogancijos“, – pasakos rašytojas. Fausta buvo šalia sunkiu Andriui periodu ir paskatino jį po truputį atsisakyti kandaus bei ciniško rašytojo rolės.

Andriaus stilius daugelio nuostabai prieš keletą metų tapo kiek švelnesnis, dabar jis nevengia pasidžiaugti jį džiuginančiais dalykais – maistu, kvepalais, savo gimtuoju miestu Kaunu, be to, tapo ir šunų mylėtoju. „Esu pasikeitęs, jaučiuosi kitoks nei anksčiau“, – dabar sako A. Užkalnis.

GALERIJA

  • Andrius Užkalnis
Rašyti komentarą
Komentarai (17)

Fotografas

Jus tik paziurekit i to kvailio fizionomija... kad panasus i kiaule tai niekas turbut nesigncys,bet kyla klausimas: gal jis ne panasus i kiaule,o kiaule ir yra??? Nes is kur galetu buti tiek paniekos savo tautai. Matomai lietuvoje buvo skriaudziamas nuo darzelio laiku. Tiesa sakant , toki ir as skriausciau,nes negalima juk leisti tokiems parazitams bujoti

Jonas

Sita kvailute dabar prisijunge prie to menkystos ir padeda zeminti zmones. Turbut tam,kad jis jos neengtu. Verge izaura nepraustaburnio parso verge. Mergaite,tavo pilvas bus nukares kaip ir tavo idealo. Svarbu esk su juom kartu ir kartu pilk purva priedusi veltui

igarioks

Aha tai štai kaip atrodo zoofilė - moteris, kuri myli paršą!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS