Vyriausybėje jau aštuntus metus darbuosis moksleiviai | kl.lt

VYRIAUSYBĖJE JAU AŠTUNTUS METUS DARBUOSIS MOKSLEIVIAI

  • 0

Jau aštuntus metus iš eilės Lietuvos Respublikos Vyriausybė, bendradarbiaudama su Lietuvos moksleivių sąjunga, Lietuvos mokinių parlamentu ir Nacionaline moksleivių akademija, kviečia baigiamųjų klasių moksleivius dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“.

Projekto metu mokiniai gali iš arčiau susipažinti su Vyriausybės, valstybės institucijų ir politikų veikla bei kasdieniu darbu.

Vienai rugpjūčio savaitei jaunieji šalies lyderiai taps šešėliniais ministrais – atliks praktiką Vyriausybės kanceliarijoje bei ministerijose, bendraus su premjeru Algirdu Butkevičiumi, švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėniene bei kitais ministrais. Jie stebės Vyriausybės posėdžius, dalyvaus įvairiuose susitikimuose, susipažins su Vyriausybės struktūra, ministerijų bei joms pavaldžių institucijų veikla.

Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama skatinti gabius Lietuvoje ir užsienyje besimokančius bendraamžius domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, susipažinti su darbo viešajame sektoriuje principais. Atrenkant projekto dalyvius, atsižvelgiama į pasiekimus moksle ir visuomeninėje veikloje, domėjimosi sritis bei motyvaciją dalyvauti šiame projekte.

Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ vyks rugpjūčio 22–26 dienomis.

Projekto dalyvių registracija vyksta iki liepos 24 dienos (pildyti dalyvio anketą).

Daugiau informacijos – portale „Mano vyriausybė“.

GALERIJA

  • Vyriausybėje jau aštuntus metus darbuosis moksleiviai
  • Vyriausybėje jau aštuntus metus darbuosis moksleiviai
  • Vyriausybėje jau aštuntus metus darbuosis moksleiviai
  • Vyriausybėje jau aštuntus metus darbuosis moksleiviai
A. Ufarto / BFL nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS