G. Landsbergis dalyvaus ES Užsienio reikalų taryboje Briuselyje | kl.lt

G. LANDSBERGIS DALYVAUS ES UŽSIENIO REIKALŲ TARYBOJE BRIUSELYJE

  • 4

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pirmadienį dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje Briuselyje, kur numatoma aptarti Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainą ir ES santykius su Vakarų Balkanais.

ES užsienio reikalų ministrai su Ukrainos užsienio reikalų ministru Dmytro Kuleba ir Kanados užsienio reikalų ministre Melanie Joly (Melani Žoli) aptars karinę, finansinę ir humanitarinę paramą Ukrainai, bus kalbama apie karo siaubiamos šalies rekonstrukciją.

Taip pat ES ministrai diskutuos apie koordinuotą veikimą tarptautinėse organizacijose, atskaitomybę už padarytus karo nusikaltimus bei Rusijos karo Ukrainoje įtaką pasaulinei maisto krizei, pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

Užsienio reikalų tarybos darbotvarkėje numatyta aptarti ir ES vaidmenį Vakarų Balkanų regione, ypatingą dėmesį skiriant stiprinti bendradarbiavimą politikos ir saugumo srityse, didinti regiono šalių atsparumą, ypač strateginės komunikacijos ir dezinformacijos klausimais.

ES užsienio reikalų ministrai neformaliai susitiks su Vakarų Balkanų šalių užsienio reikalų ministrais.

Briuselyje taip pat vyks jungtinis ES ir Kanados ministrų komiteto susitikimas. Per jį bus aptarti bendri užsienio ir saugumo politikos prioritetai − Rusijos agresija prieš Ukrainą, įsitraukimas Indijos ir Ramiojo vandenynų regione, saugumo ir gynybos politika.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

nuotraukoje:

Uj, kas cia? - wkrainos vėliava? - sako jo veidelis...

Pilnatis

veikia broileri.

IR KĄ, KAD DALYVAUS?...

Jis daug kur dalyvavo ir visur apsi...ko. Po jo dalyvavimų Lietuva daug kur srėbs jo teršalus. Eilinį kartą pajuokins pasaulį - pavaidins Napoleoną smulkia pelyte būdamas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS