G. Landsbergis: Lietuvos saugumas šiandien sprendžiasi Charkive | kl.lt

G. LANDSBERGIS: LIETUVOS SAUGUMAS ŠIANDIEN SPRENDŽIASI CHARKIVE

  • 64

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad Lietuvos saugumo klausimas šiuo metu sprendžiamas Charkive, o NATO šalys dar nesiėmė visų priemonių, kad užkirstų kelią Rusijos agresijai.

„Lietuvos saugumas šiandien sprendžiasi Charkive, o mes, NATO šalys, deja, dar ne viską padarėme, kad sustabdytume Putino karo mašiną. Maksimaliai sustiprinti mūsų atsaką agresorei Rusijai reikia dabar, nelaukiant, kol Putinas pagaliau vėl mus sutelks maksimaliam atkirčiui dar dramatiškiau eskaluodamas situaciją“, –  Vašingtone vykstančios diskusijos metu sakė G. Landsbergis.

Diskusijoje dalyvavę Danijos, Islandijos, Latvijos, Norvegijos, Švedijos užsienio reikalų ministrai bei Estijos ir Suomijos atstovai išreiškė paramą Ukrainos narystei NATO.

„Dėl Ukainos narystės NATO buvo sutarta Vilniuje, tad turime tesėti pažadą ir judėti į priekį“, – kolegoms antrino Lietuvos diplomatijos vadovas.

ELTA primena, kad antradienį Vašingtone prasidėjo tris dienas truksiantis jubiliejinis NATO viršūnių susitikimas.

75-ąsias įkūrimo metines mininčio Aljanso valstybių lyderiai ypatingą dėmesį susitikimo metu skirs paramos Ukrainai didinimui – sieks priimti sprendimus dėl ilgalaikės karinės bei finansinės paramos, Ukrainos karių mokymų.

Taip pat bus aptariamos Rusijos agresiją atremiančios šalies narystės NATO perspektyvos.

 

GALERIJA

  • G. Landsbergis: Lietuvos saugumas šiandien sprendžiasi Charkive
Rašyti komentarą
Komentarai (64)

Faktas

Neišvengs Dievo bausmės ir Patriarchas Kirilas, laiminęs rašistinius beždžionžmogius kraugeriškiems veiksmams prieš vaikus ir kitus civilius Ukrainoje.

kaunietei

na ir kvaila ir dar kauniete apsišaukėlė

Anonimas

FAKTAS TAIGI rašo iš vieno IP
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS