G. Nausėda: Lietuvos pasieniečiai kaltinami nebūtais dalykais | kl.lt

G. NAUSĖDA: LIETUVOS PASIENIEČIAI KALTINAMI NEBŪTAIS DALYKAIS

Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad šalies pasieniečiai kaltinami nebūtais dalykais, Baltarusijai pranešus apie pasienyje su Lietuva mirusį migrantą iš Irako.

„Savaime suprantama, kad tai yra dar vienas nedraugiškas veiksmas, nukreiptas prieš mūsų pareigūnus, kurie kaltinami nebūtais dalykais“, – interviu naujienų portalui 15min.lt trečiadienį sakė šalies vadovas.

„Mes su tuo tikrai sutikti negalime, nes puikiai žinome, kad jokia prievarta ir jokie neteisėti veiksmai migrantų atžvilgiu nebuvo taikomi“, – pridūrė jis.

Baltarusijos Valstybės sienos komitetas trečiadienį pranešė, kad pasienyje, Benekainių gyvenvietės apylinkėse, mirė Irako pilietis. Komiteto atstovas Antonas Byčkouskis sakė, jog pasieniečiai bandė suteikti vyrui pirmąją pagalbą, bet nesėkmingai.

Savaime suprantama, kad tai yra dar vienas nedraugiškas veiksmas, nukreiptas prieš mūsų pareigūnus.

Šios šalies institucijos nurodo, kad vyras į Baltarusiją pateko iš Lietuvos. Anot jų, Lietuva į Baltarusiją apgręžė dar keliasdešimt migrantų, patyrusių kūno sužalojimų.

Lietuvos pasieniečiai teigia negavę informacijos iš Baltarusijos pareigūnų apie įvykį, o apie tai sužinoję iš žiniasklaidos.

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad už tai, kas vyksta Baltarusijoje, yra atsakinga šios šalies valdžia. Ji pridūrė, kad anksčiau Minsko režimas ne kartą yra skleidęs įvairių melagingų istorijų, taip bandant kompromituoti Lietuvos pareigūnus.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Romualdas

p. Prezidente, o Jūs tikite tomis kalbomis, kas matė tą lavoną ???

Pamirsot kad

Lazda visada turi du galus

Tik neverkite

Veidelis ,tuoj tuoj prades verkti.....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS