Prezidentūra pritartų siūlymui panaikinti reikalavimą lauke dėvėti kaukes | kl.lt

PREZIDENTŪRA PRITARTŲ SIŪLYMUI PANAIKINTI REIKALAVIMĄ LAUKE DĖVĖTI KAUKES

Prezidento vyriausiasis patarėjas ekonominės ir socialinės politikos klausimais Simonas Krėpšta teigia, kad Vyriausybės grupėje dirbantiems ekspertams pasiūlius lauke nedėvėti nosį ir burną dengiančių veido kaukių, Prezidentūra tokiam sprendimui pritartų.

„Mes pasitikime ekspertais, kurie dirba tiek mūsų grupėse, tiek Vyriausybės grupėje, ir tikrai tikime, kad jų rekomendacija, jų sprendimas tikrai būtų saugus. Ir jeigu jie nuspręs, kad tikrai yra saugu tam tikrose vietose nedėvėti kaukių, tikrai pritartume tokiam sprendimui“, – Prezidentūroje surengtoje spaudos konferencijoje teigė S. Krėpšta.

ELTA primena, kad premjerė Ingrida Šimonytė pastarąją savaitę teigė, kad reikalavimai nešioti nosį ir burną dengiančias kaukes gali būti peržiūrėti anksčiau nei tą padaryti leis patvirtintas karantino ribojimų pakeitimo planas. Ministrė pirmininkė pažymi, kad jei ir būtų nuspręsta atvirose erdvėse atsisakyti kaukių dėvėjimo anksčiau nei įsigalios karantino scenarijaus A, sprendimas būtų priimtas atsižvelgiant ne į politikų, bet į ekspertų nuomonę.

Prie Vyriausybės veikianti Ekspertų taryba šį pirmadienį svarstė galimybę siūlyti lauke atsisakyti nosį ir burną dengiančių kaukių dėvėjimo.

 

 

GALERIJA

  • Prezidentūra pritartų siūlymui panaikinti reikalavimą lauke dėvėti kaukes
  • Prezidentūra pritartų siūlymui panaikinti reikalavimą lauke dėvėti kaukes
  • Prezidentūra pritartų siūlymui panaikinti reikalavimą lauke dėvėti kaukes
  • Prezidentūra pritartų siūlymui panaikinti reikalavimą lauke dėvėti kaukes
freepik.com R. Dačkaus / Prezidentūros nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Jo

Kur.a kas čia per ekspertų taryba.Jie atstovauja didžiausiems prekybos tinklams.visi kiti suvaryti į karantiną.

Bobų valdžiukei

nepatinka Prezidentas. Ir išlindo kovido biznio ausys...

sveikatos EKSPERTAI, kartu su PREZIDENTŪRA,vyriausybe

visą Lietuvą p a v e r t ė LABORATORIJA-- II-ros VIRUSO bangos tyrimui.---Ir matome , kad jie beveik KETURIUS mėnesius t y r i a NEBEREIKALO,kaip skelbia statistika;- IŠŠAUKĖ t r e č i ą VIRUSO bangą.--Kiek dar ilgai MURKDYSIMĖS t e o r i n ė s e EKSPERTŲ gelmėse;--ŽLUGDYDAMI verslą ir žmonių gyvenimą ? ---GYVENTOJAI reikalauja,kad IŠRINKTA valdžia,n e n u s i š a l i n t ų , o imtųsi konkrečios ATSAKOMYBĖS, kad karantino įvestos , kai kurios n e r i a l i o s PRIEMONĖS visiškai nesužlugdytų VERSLO
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS