G. Nausėda tikisi, kad J. Bidenas imsis lyderystės: dėl jo fizinių galimybių man nekyla abejonių | kl.lt

G. NAUSĖDA TIKISI, KAD J. BIDENAS IMSIS LYDERYSTĖS: DĖL JO FIZINIŲ GALIMYBIŲ MAN NEKYLA ABEJONIŲ

Nepaisant besitęsiančių diskusijų dėl Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidento Joe Bideno tinkamumo siekti antrosios kadencijos, Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda sako, kad šio politiko lyderystė yra reikalinga.

„Man nekyla jokių abejonių dėl fizinių galimybių (Bidenui toliau eiti pareigas – ELTA). Tikiuosi, kad prezidentas Bidenas toliau imsis taip reikalingos lyderystės, nes šiandien jos reikia visur. Mūsų pagrindinis sąjungininkas, JAV, yra tas lyderis nuo kurio sprendimų, būkime atviri, priklauso labai daug“, – trečiadienį dalyvaudamas NATO viršūnių susitikime žurnalistams teigė G. Nausėda.

„Tiek vakar, tiek šiandien prezidentas Bidenas padarė labai įkvepiančius išstojimus. Ir padarė tai labai įtaigia forma“, – tikino jis. 

Anot Lietuvos vadovo, klausimas, kas šeimininkaus Baltiesiems rūmams yra ne užsienio valstybių, o pačių JAV reikalas.

„Man šiek tiek nemalonu, kad šis klausimas yra uždavinėjamas užsienio valstybių lyderiams. Tai yra pačių Jungtinių Amerikos Valstijų reikalas – tai jų rinkimai. Tai paties prezidento Bideno apsisprendimas“, – pabrėžė G. Nausėda.

ELTA primena, kad po silpno J. Bideno pasirodymo TV debatuose prieš D. Trumpą birželio pabaigoje kilo audringos diskusijos dėl to, ar 81-erių J. Bidenas yra tinkamas eiti pareigas dar vieną kadenciją. Keli J. Bideno Demokratų partijos kongresmenai jau viešai paragino jį trauktis iš rinkimų kovos.

Keliant klausimus dėl J. Bideno politinės ateities, antradienį Vašingtone NATO lyderiai susirinko į viršūnių susitikimą, kurio tikslas – pademonstruoti ryžtą prieš Rusiją ir paramą Ukrainai.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

M

Tai jis ne tik kvailas,bet dar ir aklas.Čia nuo laižymo apako?

kesdani

Jeigu Nausėdai nekyla abejonių dėl Parkinsonu sergančio Baideno galimybių, tai man staiga atsirado abejonių dėl pačio Nausėdos galimybių

Mazafaka

Už tai dėl psichinių savybių,tai nereikia net daktaru būti,kad matytai silpnaprotystę.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS