G. Surplys grįžta į aktyvius „valstiečių“ narius, kuria krikdemų frakciją | kl.lt

G. SURPLYS GRĮŽTA Į AKTYVIUS „VALSTIEČIŲ“ NARIUS, KURIA KRIKDEMŲ FRAKCIJĄ

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas, opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovas Giedrius Surplys atšaukia rugsėjį paskelbtą narystės partijoje suspendavimą, kuria LVŽS krikščionių demokratų frakciją.

„Pagal partijos įstatus kiekvienas partijos narys turi teisę susispenduoti savo narystę iki metų ir turi teisę „atsispenduoti“. Aš tą sprendimą apsvarsčiau ir priėmiau pastarosiomis dienomis, šiandien aptariau su partijos pirmininku ir toks sprendimas yra“, – antradienį BNS sakė G. Surplys.

Jis pabrėžė, kad tai niekada nebuvo išėjimas iš partijos, o veiklos pristabdymas, jis taip pat turėjęs kūrybinių planų, paruošė anglišką savo knygos variantą. Suspenduojantis savo narystę partijoje G. Surplys paskelbė praėjusių metų rugsėjį, bet jis liko „valstiečių“ frakcijoje bei jos atstovu Užsienio reikalų komitete.

„Dėl partijos – buvo nedidelių nesutarimų dėl užsienio politikos, tam tikrų niuansų, bet jie visada buvo labiau apie formą, o ne apie kryptis ir principus. Tas laikas man leido susidėlioti savo prioritetus ir manau, kad mūsų partijai nuosaikaus veikimo, galbūt ramesnio, tylesnio, svarba yra didelė, ji išlieka, ir aš jaučiu, kad galiu nuosaikesnį politinį veikimą šioje partijoje plėtoti“, – kalbėjo Seimo narys.

Ir kaip senas krikdemas turėjau mintį, kad mes galėtume savo partijoje turėti tokią frakciją ir realiai būti politine jėga, kuri nuosekliausiai ir principingiausiai atstovauja krikščioniškam socialiniam mokymui.

G. Surplys taip pat pranešė kuriantis partijoje krikščionių demokratų frakciją, šią iniciatyvą teigė irgi aptaręs su partijos vadovu Ramūnu Karbauskiu.

„Aš seniai turėjau mintį ir subrandinau tą idėją, vadovaujantis mūsų partijos įstatais, šimtas partijos narių gali steigti frakcijas. Ir kaip senas krikdemas turėjau mintį, kad mes galėtume savo partijoje turėti tokią frakciją ir realiai būti politine jėga, kuri nuosekliausiai ir principingiausiai atstovauja krikščioniškam socialiniam mokymui, kuriuo visoje Europoje remiasi krikščionių demokratų partijos“, – teigė G. Surplys.

Jis sakė manantis, kad frakcijos steigimas netruks, nes tik paskelbus šią idėją prie jos paskelbė prisijungsiantys parlamentarai, tarp jų – Aurelijus Veryga, Arvydas Nekrošius.

G. Surplys į Seimą yra išrinktas vienmandatėje apygardoje, rinkimuose jis dalyvavo kaip LVŽS kandidatas. Prieš tai politikas ankstesnėje „valstiečių“ Vyriausybėje ėjo vidaus reikalų viceministro, žemės ūkio ministro ir premjero patarėjo pareigas.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

to Virga

Kodėl tu nori,kad moterys turėtų tai,ką vyrai turi.Nu dar tokio durnumo neteko skaityti/Gal čia Greta???Man sufleruoja.

onute

Aš valstiečiu partijai tikrai patarčiau vyt ta grybės drauga svirpli lauk jis niekuom nesiskiria nuo išdavilo sukčiaus skverno

Virga to Joo

Labas Joo kas kaltas kad tu iki šiol panos neturi musu bendros pažystamos pasakoja kad tu bepimpis ir amžinai prakaitu prasmyrdes nesiprausi
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS