Į liberalų pirmininkes perrinkta V. Čmilytė-Nielsen: reitingai yra antraeilis dalykas | kl.lt

Į LIBERALŲ PIRMININKES PERRINKTA V. ČMILYTĖ-NIELSEN: REITINGAI YRA ANTRAEILIS DALYKAS

Antrai kadencijai Liberalų sąjūdžio pirmininke išrinkta Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad per ateinančius dvejus metus sieks aktyvinti partijos skyrius. Anot politikės, kol kas apie pretendavimą į prezidento postą kalbėti dar per anksti – visą dėmesį ji telkia į Seimo ir partijos pirmininkės pareigas.

„Aš labai džiaugiuosi, kad partijos kolegos, bendražygiai įvertino tuos dvejus metus ir kad vėl pasitikėjo manimi ir suteikė galimybę vesti šią partiją dar dvejus metus ateityje“, – Eltai sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Pasak politikės, per ateinančią dvejų metų kadenciją ji sieks didesnio aktyvumo skyriuose.

„Mes turime 60 skyrių visoje Lietuvoje, tačiau labai norėtųsi pasiekti, kad jie visi būtų ne tik formalūs, bet ir iš tiesų aktyvūs. Per metus pasiekėme daug aktyvindami partijos komitetus – daug yra žmonių, kurie ateina su naujomis idėjomis, su pokyčių pasiūlymais – turiu omenyje politinę darbotvarkę. Į juos mėginame kuo daugiau atsižvelgti ir tas politinis darbas partijoje vyksta aktyviau nei iki tol. Tai aš norėčiau tą tendenciją stiprinti“, – sakė antrai kadencijai išrinkta Liberalų sąjūdžio pirmininkė.

„Pirmajame (pirmininko rinkimų – ELTA) etape buvo iškelta daug stiprių kandidatų, juos iškėlė partijos skyriai. Tas akivaizdu, jog tokių lyderių, stiprių žmonių mes partijoje turime daug. Dalis jų atsiėmė kandidatūras, na, o vertinu tai, matyt, kaip tam tikro pasitikėjimo manimi ženklą“, – komentavo V. Čmilytė-Nielsen.

Naujausiu ELTOS užsakymu „Baltijos tyrimų“ atliktų apklausų duomenys rodo, kad nuo gegužės mėnesio pabaigos gyventojų, palankiai vertinančių Seimo pirmininkę, sumažėjo 7 procentiniais punktais. Visgi V. Čmilytė-Nielsen teigė, kad reitingai yra antraeilis dalykas.

„Aš manau, kad visi politikai šiek tiek reaguoja į reitingus. Mano vertinimu, reitingai parodo tendenciją, į juos reikia kreipti dėmesį, bet dabartiniu laikotarpiu, kai praėjo mažiau nei metai po rinkimų, kai mes, kaip valdančioji dauguma, turime tokių iššūkių, kurie iš esmės yra krizės – ar tai būtų krizė, susijusi su pandemija, ar migracijos situacija“, – kalbėjo Liberalų sąjūdžio pirmininkė.

Paklausta, ar mąsto apie kandidatavimą į prezidento postą, V. Čmilytė-Nielsen akcentavo, jog kol kas anksti mąstyti apie prezidento rinkimus.

„Labai anksti dar apie tai kalbėti. Šiuo metu esu tik dešimt mėnesių Seimo pirmininkė, ir šios pareigos drauge, žinoma, ir su partijos pirmininkės pareigomis yra labai atsakingos. Visos mano pastangos yra būtent šiems darbams“, – teigė politikė.

ELTA primena, kad šeštadienį Trakuose vykusiame Liberalų sąjūdžio suvažiavime antrai pirmininko kadencijai buvo perrinkta V. Čmilytė-Nielsen. Politikė, surinkusi 78,45 proc. balsų, nugalėjo parlamentarą Andrių Bagdoną – jis vienintelis metė iššūkį kandidatei.

Šeštadienį taip pat patvirtinti naujosios partijos pirmininkės V. Čmilytės-Nielsen pavaduotojai.

Partijos valdybą iš viso sudaro 26 asmenys – pirmininkė, 15 tiesiogiai suvažiavime renkamų liberalų ir dar 10 partijos narių – regionuose.

Tiesiogiai išrinkti partijos valdybos nariai:

1. Vitalijus Gailius;

2. Eugenijus Gentvilas;

3. Edita Rudelienė;

4. Simonas Kairys;

5. Andrius Bagdonas;

6. Dovydas Kaminskas;

7. Simonas Gentvilas;

8. Marcijonas Urmonas;

9. Petras Auštrevičius;

10.Nijolė Putrienė;

11. Raimondas Imbrasas;

12. Raimundas Lopata;

13. Vytautas Tamošiūnas;

14. Orinta Omelytė;

15. Audronė Balnionienė.

Kaip praneša Liberalų sąjūdis, pirmąja pirmininkės pavaduotoja patvirtinta Edita Rudelienė. Kitais pavaduotojais tapo 7 pirmieji valdybos nariai ir Nijolė Putrienė.

Suvažiavime taip pat išrinktos atnaujintos Etikos ir skaidrumo bei Kontrolės komisijos.

Naujoji Etikos ir skaidrumo komisija:

1. Inesa Židonytė;

2. Vytautė Venckūnaitė;

3. Agnė Jenčauskienė;

4. Evelina Gudzinskaitė;

5. Kristina Čimkutė;

6. Kęstutis Bernatavičius;

7. Marina Zolotova;

8. Julija Paltanavičiūtė;

9. Dalia Žilevičienė;

10. Vilma Komisarenkienė;

11. Vaidas Ratkevičius.

Naujoji Kontrolės komisija:

1. Živilė Kristutienė;

2. Aira Visockaitė;

3. Ona Aleksiūnaitė;

4. Vytas Lužys;

5. Deimantė Laumytė;

6. Matas Lasauskas;

7. Živilė Dastikienė;

8. Julita Paltanavičiūtė.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

jau

darosi gėda

Aha,

kai reitingai nusmukę žemiau kelnių, tai jie jau nieko nereiškia?

cha

O ar galėjo būti kitaip ?Čia tokie rinkimai ,kaip sovietų sąjungoje ...Visi žino ,kas išrinktas ,ber kilnoja rankas .tokioje partijoje gali tik šiknalaižiai būti..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS