L. Linkevičius susitiko su Sakartvelo ir Šiaurės Makedonijos ministrais | kl.lt

L. LINKEVIČIUS SUSITIKO SU SAKARTVELO IR ŠIAURĖS MAKEDONIJOS MINISTRAIS

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius prasidėjusios ESBO Ministrų Tarybos paraštėse susitiko su Sakartvelo užsienio reikalų ministru Davidu Zalkaliani ir aptarė pastaruoju metu paaštrėjusią padėtį ties okupacine linija su Pietų Osetija.

D. Zalkaliani pastebėjo, kad pastarieji incidentai, kaip suintensyvėjusi „borderizacija“, gydytojo iš Tbilisio V. Gaprindašvili sulaikymas už „sienos“ kirtimą, indikuoja, jog siekiama Sakartvelą priversti pradėti oficialias derybas dėl „sienos“ įteisinimo. Ministrai taip pat aptarė aktualius rinkimų organizavimo Sakartvele klausimus.

Ministras L. Linkevičius taip pat susitiko su Šiaurės Makedonijos užsienio reikalų ministru Nikola Dimitrovu ir aptarė Šiaurės Makedonijos derybų dėl narystės Europos Sąjungoje procesą. Šiaurės Makedonija tikisi greito Europos Sąjungos valstybių sprendimo. Susitikimo metu N. Dimitrovas pakvietė ministrą apsilankyti Šiaurės Makedonijoje.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

ALGIS

O JŲ AMBASADORĖ AR PADENGĖ SKOLAS UŽ NUOMOTĄ BUTĄ .

08.08.08

Gruzinams -pakarkit MišakoSabakašvili ir gal koks vienas Osetinas jums ir atleis.

GRUZIJOS

GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS. GRUZIJOS.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS