Laisvės partija rengia suvažiavimą: rinks naują vadovybę | kl.lt

LAISVĖS PARTIJA RENGIA SUVAŽIAVIMĄ: RINKS NAUJĄ VADOVYBĘ

  • 16

Valdančiajai koalicija priklausanti Laisvės partija šeštadienį Vilniuje rengia suvažiavimą, rinks naują vadovybę.

„Bus rinkiminis suvažiavimas, bus partijos pirmininko, kitų valdymo organų rinkimai. Taip pat aptarsime politinę padėtį, kuri susiklostė, ir pagrindinius siekius ateityje“, – suvažiavimo išvakarėse BNS sakė Laisvės frakcijos Seime seniūnas Vytautas Mitalas.

Pasak jo, į partijos pirmininko pareigas kol kas iškelta viena kandidatė – dabartinė lyderė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Ji Laisvės partijai vadovauja nuo šios įsteigimo 2019 metų birželio 1 dieną.

Bus rinkiminis suvažiavimas, bus partijos pirmininko, kitų valdymo organų rinkimai.

„Taip jau sutapo, kad Laisvės partijos suvažiavimas vyks šios politinės krizės metu. Laisvės partijos bendruomenei tai bus gera proga įvertinti situaciją valdančiojoje daugumoje bei Vyriausybėje, padarytus ir dar neužbaigtus darbus. Mes esame pasiruošę dirbti, turime savo pasiūlymų, kaip šioje situacijoje būtų galima elgtis toliau, bet pirmiau turime sulaukti pagrindinių koalicijos partnerių apsisprendimo dėl savo ateities“, – BNS perduotame komentare pažymėjo A. Armonaitė.

Suvažiavime dalyvaus ir kitų parlamentinių partijų atstovai, Seimo bei Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, socialdemokratas, parlamento vicepirmininkas Julius Sabatauskas bei konservatorių partijos pirmininko pavaduotojas Jonas Survila.

Laisvės partija įkurta, kai dalis jos narių ir lyderiai, tarp jų – dabartinė partijos pirmininkė A. Armonaitė ir buvęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius, prieš tai paliko Liberalų sąjūdį.

Partija turi 11 Seimo narių frakciją, dalyvauja koalicinėje Vyriausybėje bei vadovauja Ekonomikos ir inovacijų, Teisingumo bei Susisiekimo ministerijoms.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Nuomonė

Visi išsigimėliai susirinkę.

Lietuvos Konslagerio vadai ir sitie Myzgalviai nuotraukoje

Privalo ir turetu buti istremti is Loetuvos zemes be leidino jokiam kontaktui. Siuksles isveKime is Lietuvos.

Anonimas

Mirusi šita partiją kaip ir konservatorių.Nerinks nei vienas protingas jų narių.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS