Liberalų sąjūdį palieka J. Mackevič | kl.lt

LIBERALŲ SĄJŪDĮ PALIEKA J. MACKEVIČ

  • 1

Buvusi Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narė Julija Mackevič traukiasi į Liberalų sąjūdžio.

Ji buvo partijos valdybos narė, kandidatė į Seimą, tačiau į parlamentą nepateko.

30-metė J.Mackevič BNS sakė, kad iš partijos traukiasi, nes partiškumas trukdo visuomeninei veiklai.

„Aš prieš ateidama į partiją buvau visuomenininkė ir aktyviai veikiau Pietryčių Lietuvoje, ypač savo rajone, Šalčininkuose. Man šioje politinėje sistemoje, esamuose procesuose patogiau būti nevyriausybininke. Turiu daug idėjų, pas mus, Pietryčių Lietuvoje, tautinės bendrijos, su kuriomis dirbau, reikalauja pokyčių, ir man bus paprasčiau veikti būnant nevyriausybininke (...). Trukdo iš tikrųjų prisirišimas, partiškumas trukdo“, – aiškino ji.

Pabuvau politikoje, supratau, kaip sistema veikia, kaip sudėtingai valdomi procesai, kaip sudėtinga pasiekti rezultatų, dėl to toks apsisprendimas, nes noriu rezultatų, noriu pokyčių.

„Pabuvau politikoje, supratau, kaip sistema veikia, kaip sudėtingai valdomi procesai, kaip sudėtinga pasiekti rezultatų, dėl to toks apsisprendimas, nes noriu rezultatų, noriu pokyčių“, – teigė J.Mackevič.

Ji sakė, kad priklausant partijai jai sunkiau sekasi pelnyti dalies visuomenės, ypač jaunimo, pasitikėjimą.

„Tautinės bendrijos yra labai slidus klausimas, veikti paprasčiau yra būnant visuomeninėje organizacijoje, kaip nepartiniam veikėjui. Jaunimas nelabai pasitiki savo lydere, kai jinai atstovauja vienai iš politinių jėgų, tas irgi mane paskatino apsispręst – ypač dirbat su tautinėmis bendrijomis“, – dėstė ji.

Anot J.Mackevič, jos pasitraukimas iš partijos nesusijęs su įtarimais buvusiam Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui ar kitų partiečių apklausomis.

„Čia yra iš viso nė prie ko“, – tikino ji.

Partijai ji priklausė trejus metus. Toliau ji mato save kaip visuomenininkę.

„Konkrečiai aktyviai dabar veiksiu projektuose su Ukraina, Baltarusija, Lenkija“, – sakė ji.

Kandidatuodama į Seimą vasarą ji atsisakė Šalčininkų rajono tarybos narės mandato. Anketoje Vyriausiajai rinkimų komisijai ji nurodė, kad yra buvusi viešosios įstaigos Europos demokratijos plėtros centras direktorė.

Pavasarį, per Liberalų sąjūdžio skandalą, J.Mackevič pasižymėjo pasiūlymu po prieštaringų pasisakymų šalinti iš partijos tuomet jai laikinai pirmininkavusį europarlamentarą Antaną Guogą. Tuomet politikas iš partijos pasitraukė pats.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

KKK

Antanas Guoga dabar "šypsosi pro ūsą",aktyvi E.Masiulio užtarėja pati suprato kad laikas nešti muilą....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS