Paaiškės kandidatai į TS-LKD pirmininkus: dauguma skyrių palaiko G. Landsbergį | kl.lt

PAAIŠKĖS KANDIDATAI Į TS-LKD PIRMININKUS: DAUGUMA SKYRIŲ PALAIKO G. LANDSBERGĮ

  • 9

Penktadienį paaiškės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatai partijos pirmininko rinkimuose. Kol kas apsisprendimo dalyvauti partijos pirmininko rinkimuose nėra oficialiai patvirtinęs nei vienas pretendentas.

Didžioji dauguma partijos skyrių ir struktūrų siūlo dabartinio pirmininko Gabrieliaus Landsbergio kandidatūrą (72 siūlymai).

Greta šio pretendento siūlomi ir šie TS-LKD nariai: Paulius Saudargas (31 siūlymas), Laurynas Kasčiūnas (28 siūlymai), Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (12 siūlymų), Gintarė Skaistė (5 siūlymai), tris kartus buvo pasiūlytos Žygimanto Pavilionio ir Jurgitos Šiugždinienės kandidatūros, du kartus – Arvydo Anušausko, Audroniaus Ažubalio ir Monikos Navickienės, po vieną kartą – Valdo Benkunsko, Irenos Degutienės, Rasos Juknevičienės, Mykolo Majausko, Kazio Starkevičiaus ir Šarūno Vaitkaus kandidatūros.

Pirmasis TS-LKD pirmininko rinkimų turas vyks kovo 27–28 dienomis, jei prireiks, antrasis bus surengtas balandžio 24–25 dienomis.

Laikantis TS-LKD įstatų, organizuojami atvirojo tipo pirmininko rinkimai – juose balso teisę turės partijos nariai ir rinkimams užsiregistravę asmenys. Registruotis rinkimams galės rinkimų dieną vyresni nei 16 metų kitoms partijoms ar rinkimų komitetams nepriklausantys Lietuvos piliečiai, pritariantys TS-LKD vertybėms.

Atsižvelgiant į pandemijos aplinkybes ir taikomus ribojimus, rinkimai organizuojami balsuojant tik paštu ir internetu, nepriklausantys partijai užsiregistravę rinkimams asmenys galės balsuoti tik internetu.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

tadui

Čia kaip anekdotas apie zuiki geju ir slibina. Slibinas-ar bijai manes žuiki? Zuikis-Taaaaip bijau, pirma karta toki baisu pi.siu:)

Anonimui Pydarui

Kiekviename Lietuvos miesteliuose statyti paminklą anūkėliui.............

Sūduvis

Na čia negalima vadinti RINKIMAIS ir kam tas farsas, juk TSRS VSK DĖDULĖ paskyrė jį vadovauti gaujai kol gyvas bus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS