A. Paulauskas smerkia R. Žemaitaičio pasisakymą kaip antisemitinį | kl.lt

A. PAULAUSKAS SMERKIA R. ŽEMAITAIČIO PASISAKYMĄ KAIP ANTISEMITINĮ

Partijos „Laisvė ir teisingumas“ laikinasis vadovas Artūras Paulauskas pasmerkė parlamentaro Remigijaus Žemaitaičio pasisakymą apie nugriautą palestiniečių mokyklą kaip antisemitinį.

„Smerkiu politiko R. Žemaitaičio antisemitinius pasisakymus“, – trečiadienį partijos paskelbtame pareiškime sako A. Paulauskas.

Pasak A. Paulausko, R. Žemaitaičio „įžeidus pasisakymas apie Izraelio tautą, cituota antisemitinė lietuviška tautosaka“ yra nesuderinami su teise laisvai reikšti savo įsitikinimus ir pažeidžia Konstituciją.

Pasak partijos laikinojo vadovo. R. Žemaitaičio elgesį svarstys partijos taryba, posėdis šaukiamas gegužės 20 dieną.

„Gali būti šalinimas, gali būti narystės sustabdymas, aš nieko nenoriu prognozuoti ir spėlioti, čia turėtų apsispręsti tarybos nariai, kokią poveikio priemonę reikėtų taikyti“, – BNS sakė A. Paulauskas.

Smerkiu politiko R. Žemaitaičio antisemitinius pasisakymus.

R. Žemaitaitis, komentuodamas sekmadienį Izraelio pajėgų nugriautą palestiniečių pradinę mokyklą, asmeninėje feisbuko paskyroje rašė, kad „be Putino dar vieni gyvuliai atsirado Pasaulyje – IZRAELIS“.

„Po tokių įvykių, nelieka nuostabos, kodėl gimsta tokie pasakymai: Lipo žydas kopėčiom ir nukrito netyčiom. Imkit, vaikai, pagaliuką ir užmuškit tą žyduką...“ – teigė jis.

R. Žemaitaičio pareiškimą pasmerkė Izraelio, Vokietijos, Jungtinių Valstijų, Nyderlandų ambasadoriai, aukščiausi šalies pareigūnai. Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo neapykantos skatinimo bei kurstymo.

Pats parlamentaras antradienį BNS sakė teigiamai vertinantis tokį teisėsaugos žingsnį, nes „bus proga dar labiau visuomenei atskleisti, parodyti, kaip Izraelis ir Izraelio vyriausybė, kaip kokie komunistai, bolševikai, griauna kitoje valstybėje, kitoje šalyje mokyklas už Europos Sąjungos (ES) pinigus pastatytas“.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Psichol.

Kiekvienm sakinyje galima rasti tai kas yra negerai ir minti škraipyti galima.Nejuokinkit pasaulio ,ar tas pasaulis galbūt yra jau nuprotėjas ,jeigu tame išsireiškime matomas kurstymas.Tai tiesiog vaikų žaidimo išskaičiavimas.Jeigu nebūtų pastebėtas , nebūtų ir diskusijų.Kažkam naudingas tas vaikų žaidimui skirta frazė.Manau kad turėtų žydų tauta susigriebti ir nekelti save aukščiau kitų tautų.Žinau apie jų tragediją Hitlerio laikais ,bet praėjo laikas ir reikia gyventi taikiai su visais ir nesureikšminti tai kas buvo o reikia žiūrėti į priekį .

nuomonė

Rinkimai,ponai,ko čia nesuprast...jis gi kasdien ieško,kas už jį priekvaišį balsuotų,ir atranda,pakeitė jis gražuolį,vargas pitrukui

cha cha

Vėl Paulauskui sensacija,ar ne...va ką jūsų pienburnis greitakalbis krečia
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS