R. Karbauskis: nematau, apie ką kalbėti su I. Šimonyte, jei ji būtų prezidente | kl.lt

R. KARBAUSKIS: NEMATAU, APIE KĄ KALBĖTI SU I. ŠIMONYTE, JEI JI BŪTŲ PREZIDENTE

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis Eltai teigė nematąs, apie ką reikėtų kalbėtis su Ingrida Šimonyte, jei ji būtų išrinkta naująja Lietuvos prezidente.

R. Karbauskis sakė, kad su naujuoju prezidentu aptartų valdančiosios daugumos darbą.

„Kalbėčiau, kaip jis mato naujos valdančiosios daugumos darbą, kada būtų išankstiniai rinkimai“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

Vis dėlto „valstiečių“ lyderis teigė nematąs, apie ką reikėtų kalbėti su prezidentu, jei juo būtų ištrinkta I. Šimonytė.

„Nelabai įsivaizduoju, ką su ja (I. Šimonyte. – ELTA) reikėtų kalbėti“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

„Valstiečių“ lyderis teigė, kad dabartinis premjeras Saulius Skvernelis turės frakcijos palaikymą, jei nuspręs tęsti premjero darbą.

„Visi, ir partija, ir frakcija, pasitikėjimą S. Skverneliu išreiškė. Jei jis nutars būti premjeru, tokiu atveju mūsų palaikymą turės“, – teigė R. Karbauskis.

Kaip ELTA jau rašė, sekmadienio vakarą baigėsi Prezidento ir Europos Parlamento (EP) rinkimai. 20 val. užsidarė 1972 rinkimų apylinkės, kuriose buvo renkamas naujasis šalies prezidentas bei vienuolika šalies atstovų į EP. Prieš vidurnaktį paaiškės išankstiniai rinkimų rezultatai, po vidurnakčio jau žinosime, kas vadovaus šaliai artimiausius penkerius metus.

Naująjį šalies vadovą Lietuvos piliečiai rinkosi iš dviejų kandidatų: ekonomisto Gitano Nausėdos ir buvusios finansų ministrės, Seimo narės I. Šimonytės.

Iki šiol dvi kadencijas Lietuvos prezidentė buvo Dalia Grybauskaitė.

Lietuvoje į EP narius kandidatuoja 16 sąrašų: Visuomeninis rinkimų komitetas „Prezidento Rolando Pakso judėjimas“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų partija, Lietuvos socialdemokratų partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Visuomeninis rinkimų komitetas „Lemiamas šuolis“, Lietuvos centro partija, „Valdemaro Tomaševskio blokas“ – Krikščioniškų šeimų sąjungos ir Rusų aljanso koalicija, Darbo partija, Visuomeninis rinkimų komitetas „Stipri Lietuva vieningoje Europoje“, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, Visuomeninis rinkimų komitetas „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“, Visuomeninis rinkimų komitetas „Aušros Maldeikienės traukinys“, Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir partija „Tvarka ir teisingumas“.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Remis

Tai apie ka jis su simonyte kalbetu?nebent apie akcizus rusiskai salietrai. Bet ir vel spruktu kaip katinas i miltus prisikes nes kad sukciauja tai simtas procentu. Retos blusos kailinukai nemanau kad ja sudomintu ,cia ne gretute

...

Che: „Nelabai įsivaizduoju, ką su ja (I. Šimonyte. – ELTA) reikėtų kalbėti“ - 'ką ten su boba kalbėtis, ją vartot reikia!' :/

Nnnn

Jau kelinti rinkimai parodo, kad zmones su karbauskiu ir valstieciais neturi ka kalbeti. Bet si persona kaip sugedus plokstele. Apsisuka ir vel s... mala. Tikiuos kitais metais ju ne kvapo neliks.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS