S. Skvernelis tikisi, kad rinkėjai „valstiečiams“ suteiks galimybę ištaisyti klaidas | kl.lt

S. SKVERNELIS TIKISI, KAD RINKĖJAI „VALSTIEČIAMS“ SUTEIKS GALIMYBĘ IŠTAISYTI KLAIDAS

Premjeras Saulius Skvernelis tikisi, kad rinkėjai rudenį Seimo rinkimuose „valstiečiams“ suteiks galimybę ištaisyti klaidas.

Klausiamas, ar sutiktų vesti sąrašą, jei partijos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos taryba išreikš pasitikėjimą juo skirdama lyderio poziciją, S. Skvernelis teigė, kad tai priklausys nuo to, „koks bus sąrašas, kokia komanda“.

„Aš manau, kad jis bus stiprus, patikimas. Norisi, kad jeigu bus leista – o tai tik žmonės Lietuvos nuspręs – tęsti darbus, galbūt, ištaisyti klaidas, kurios buvo padarytos, tai tą norėtųsi daryti su tvirta komanda, nesvyruojančia, turinčia patirtį. Nes daugelis problemų, kurias patyrėme, buvo tai, kad tos patirties daugeliui frakcijos narių ir mums pritrūko“, – penktadienį prieš „valstiečių“ tarybos posėdį Šiaulių rajone, Naisiuose, žurnalistams sakė S. Skvernelis.

„Valstiečių“ taryba penktadienį ketina reitinguoti kandidatų į Seimą sąrašą, rezultatus planuojama paskelbti pirmadienį.

Norisi, kad jeigu bus leista – o tai tik žmonės Lietuvos nuspręs – tęsti darbus, galbūt, ištaisyti klaidas, kurios buvo padarytos.

Premjeras partijos sąrašo viršuje teigė matantis žmones, kuriems svarbūs valstybės ir žmonių interesai ir kurie „gebėjo daryti galbūt nelabai populiarius sprendimus“.

„Sunku pasakyti, kaip nuspręs taryba, bet manau, kad turėtų vertinti tų žmonių indėlį, darbą Lietuvos valstybei, ypač tų, kurie jau parodė konkrečiais darbais, ką gali, yra išbandyti įvairiose krizėse, turintys atsakomybę, patirtį. Tokių reikėtų, kad sąraše būtų kuo daugiau“, – žurnalistams sakė S. Skvernelis.

„Sunku pasakyti, kaip apsispręs, bet tikėtina, kad taip“, – teigė premjeras, paklaustas, ar pagal jo įvardintus kriterijus pats turėtų būti pirmas sąraše.

Tuo metu partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis daugiau informacijos žadėjo po posėdžio, tik patvirtino, kad tikrai nedalyvaus rinkimuose vienmandatėje Šilainių apygardoje, kur kandidatavo per praėjusius Seimo rinkimus 2016 metais. Šią apygardą jis ketina užleisti Kauno mero Visvaldo Matijošaičio komiteto atstovui.

„Šioje apygardoje aš nedalyvausiu tikrai, nes joje mano poziciją užims „Vieningo Kauno“ atstovai“, – sakė jis.

Per praėjusį tarybos posėdį birželio pradžioje pranešta, kad nepartinis premjeras S. Skvernelis į Seimą vėl kandidatuos LVŽS sąraše. Jame taip pat turėtų būti nepartinių buvusio vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno, Vyriausybės kancleris Algirdo Stončaičio pavardės.

LVŽS tarybą šiuo metu sudaro 88 nariai: Seimo nariai, merai, skyrių pirmininkai ir valdybos nariai.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Juozas

Tik uz nauja politini sarasa, nesuvilios LVZS su 200 euru ar virusu skalambijimu. Geda, ner Veryga lenda i pirmasias gretas.

tukas

Štai taip Karbauskis pabūgo Šilainių apygardos nes žino kad bus absoliutus pravalas nes nei vieno karto nepasirodė savo grafystėje per kadenciją nesirodė savo mylėtiniams žino kad nepadės nei Naisių rodymas

niekada ,net girdet negirdejau

, kad pvz. viršijus greitį, stovint po draudž. ženklu , mentas suteiktų galimybę "taisytis" ir neskirtų baudos :)) Taip ir šitam mentui atsilyginsime- VON LAUK, pasitaisysi kalėjime, jei norėsi, už vogtą asfaltą , o ne Seime :)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS