S. Skvernelis toliau ginčija užrašus „vagies namas“ parašiusio vyro išteisinimą | kl.lt

S. SKVERNELIS TOLIAU GINČIJA UŽRAŠUS „VAGIES NAMAS“ PARAŠIUSIO VYRO IŠTEISINIMĄ

Seimo narys, buvęs premjeras Saulius Skvernelis nesutinka su teismų sprendimais išteisinti įžeidžiančius užrašus prie jo namo palikusį vyrą – politiko advokatas pateikė skundą Aukščiausiajam Teismui.

Advokatas Augustinas Vaičiūnas kasaciniu skundu prašo panaikinti Vilniaus apygardos teismo nutartį ir perduoti bylą iš naujo nagrinėti apeliacine tvarka. To prašo ir Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 5-ojo  skyriaus vyriausiasis prokuroras Vilius Paulauskas.

„Prašau grąžinti į apeliacinę instanciją, nes manau, kad teismas, netinkamai išnagrinėjo kai kuriuos apsektus, o tai ištaisyti galima apeliacinėje instancijoje“, – BNS sakė prokuroras.

Pernai gruodį Vilniaus apygardos teismas paliko išteisinamąjį nuosprendį buvusiam tuometės prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjui Gediminui Vaitkevičiui.

Ž. Gedvilos / BNS nuotr.

Vilniaus rajone, Zujūnų seniūnijoje, Upės gatvėje, netoli S. Skvernelio šeimos namų ant asfalto buvo palikti užrašai „vagies namas“ ir „Skvernelis“ bei nupiešta rodyklė.

Prokuratūra teigė, kad užrašuose ant kelio nebuvo išreikšta kritika ar nuomonė – tai buvo tikslinis asmens šmeižimas, akivaizdžiai peržengiantis civilinės atsakomybės ribas.

Tačiau teismas atkreipė dėmesį, kad nukentėjusysis užėmė itin aukštas pareigas, todėl kritikos toleravimo santykis turi būti aukštesnis.

Gatvė aprašinėta po to, kai 2019 metų spalio pabaigoje perskirstant Kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšas Vyriausybė 300 tūkst. eurų papildomų lėšų skyrė Vilniaus rajonui, nors ši savivaldybė nebuvo pateikusi konkrečios paraiškos, nebuvo nurodžiusi ir prašomos sumos.

Visa ši suma buvo skirta tuometinio premjero S. Skvernelio gyvenamos gatvės ruožo asfaltavimui.

GALERIJA

  • Gediminas Vaitkevičius
Rašyti komentarą
Komentarai (28)

laukiu , kada n u d v ė s konservatorių kgebe OŽYS,

vot tada LIETUVAIČIAI , pakels visiems p a s l ė p t i e m s KGB-tams -- RUNGŲ " balių"

konservatorių kgebistų CHUNTA, tai

pasmirdusi ir sutęšusi SOVIETINĖ gauja , kuri Lietuvoje ė d a žmonių gyvenimą -p a d e d a n t JANKIAMS

tai

priimk morgana i savo hebra ir tapsi lgbt narkbaronas juk svabs to nori?'''
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS