Pasak S. Skvernelio patarėjos komunikacijai Ramunės Muzikevičiūtės-Narmontienės, Belgijos Atstovų rūmuose vyksiančio susitikimo metu taip pat bus aptartos NATO ir jos narių saugumo bei gynybos politikos gairės, bei NATO saugumo priemonių užtikrinimas ir stiprinimas Baltijos jūros regione.
Taip pat Belgijoje suplanuotas dvišalis S. Skvernelio ir Ukrainos parlamento pirmininko Ruslano Stefančiuko susitikimas.
NATO valstybių parlamentų vadovų susitikimas Belgijoje rengiamas aptarti svarbiausius gynybos ir NATO sąjungininkių politinės-karinės pagalbos klausimus prieš NATO aukščiausiojo lygio susitikimą Hagoje.
Tai jau trečiasis tokio pobūdžio susitikimas: pirmasis vyko Vilniuje 2023 metais, 2024 metais antrasis minėto formato susitikimas vyko Vašingtone, Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Naujausi komentarai