Trakų ir Kelmės merų rinkimų antrajame ture balsavo beveik 2,5 proc. rinkėjų | kl.lt

TRAKŲ IR KELMĖS MERŲ RINKIMŲ ANTRAJAME TURE BALSAVO BEVEIK 2,5 PROC. RINKĖJŲ

  • 0

Antrajame Trakų ir Kelmės rajonų merų rinkimų ture iš anksto balsavo 1282 arba 2,48 proc. šių savivaldybių rinkėjų, skelbia Vyriausioji rinkimų komisija.

Per dvi išankstinio balsavimo dienas aktyvumas Trakų rajone siekė 2,07 proc. rinkėjų, Kelmės – 2,96 procento. Trakų mero rinkimuose savo valią iš anksto pareiškė 579 rinkėjai, Kelmės rajone – 703.

Palyginti su pirmuoju turu, bendras rinkėjų aktyvumas praktiškai nesiskiria – pirmajame ture per dvi išankstinio balsavimo dienas balsavo 2,47 proc. rinkėjų, tačiau Trakuose tuomet balsavusiųjų buvo mažiau – 1,63 proc., o Kelmėje daugiau – 3,45 procento.

Antrajame Trakų ir Kelmės merų rinkimų ture varžosi du daugiausiai balsų pirmajame ture surinkę kandidatai.

Trakuose į antrąjį turą pateko Liberalų sąjūdžio kandidatas Andrius Šatevičius ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos kandidatas Jaroslavas Narkevičius. Kelmėje – savarankiškai išsikėlęs Ildefonsas Petkevičius ir Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Stasys Jokubauskas.

Balsavimas iš anksto vyko trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 8 val. iki 20 val. Trakų rajono bei Kelmės rajono savivaldybių pastatuose.

Taip pat trečiadienį prasidėjo ir penktadienį baigsis balsavimas specialiuose punktuose, tai yra balsuojama sveikatos priežiūros įstaigose, globos namuose, įkalinimo vietose.

Namuose nuo penktadienio balsuoja neįgalieji, juos slaugantys asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi žmonės, 70 metų ir vyresni asmenys, taip pat rinkėjai, dėl koronaviruso esantys saviizoliacijoje.

Rinkimų dieną balsavimas antrajame ture vyks sekmadienį, rinkėjai apylinkėse balsuos nuo 7 iki 20 valandos.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS