Už gyvūnų nepriežiūrą ir žiaurų elgesį – didesnės baudos | kl.lt

UŽ GYVŪNŲ NEPRIEŽIŪRĄ IR ŽIAURŲ ELGESĮ – DIDESNĖS BAUDOS

Seimas šią savaitę padidino baudas už žiaurų elgesį su gyvūnais.

Pagal priimtas Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, už Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo bei kitų tvarkų pažeidimus neliko įspėjimo, nusižengę asmenys iš karto bus baudžiami bauda nuo 30 iki 120 eurų.

Padidintos baudos už žiaurų elgesį su gyvūnu, gyvūno kankinimą. Už tai bus baudžiama nuo 150 iki 2 tūkst. eurų, dabartinė bauda siekia nuo 50 iki 1200 eurų, pranešė Seimo Ryšių su visuomene skyrius.

Žiaurus elgesys su gyvūnu, gyvūno kankinimas, kai dėl to gyvūnams gresia žūtis ar suluošinimas, užtrauks baudą nuo 900 iki 3200 eurų. Šiuo metu galiojančiame kodekse įtvirtinta – nuo 300 iki 1750 eurų.

Nusižengus pakartotinai asmuo bus baudžiamas bauda nuo 2200 iki 6 tūkst. eurų (šiuo metu – nuo 1750 iki 2300 eurų).

Už aukščiau išvardintus nusižengimus, t. y. žiaurų elgesį su gyvūnu, gyvūno kankinimą, bus privaloma skirti gyvūnų konfiskavimą.

Pataisos įsigalios jas pasirašius prezidentui.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Oi kaip baisu, o kai vyrai po medziais slapinasi, vaikus mizinat krumuose tai nekliuna. Pampersai prikrauti metomi i krumus toje pacioje Palangoje. Taip privalu savo gyvunu ekskrementus surinkti. Bet jai isigijai gyva drauga, prisiimk ir atsakomybe ir turek nors siek tiek kulturos.Tuoj kiekvienam buduliui kitas budulis trukdys ir ka darysit. Slykstus zmones sitoj salyje

Slapinasi tiesiai

i balta Palangos smeliuka, o kakinasi kopose tarp pusaiciu. Manau sunu myletojai isvesdami savo keturkoji pasivaikscioti privalo tureti maiseli kakuciams surinkti. Neturi maiselio- bauda. Matau kartais atsakingus keturkoju seimininkus, isties labai pagirtina, kai suns seimininkas surenka. Bet dauguma nesivargina...

MAN LABAI RŪPI

kodėl PALANGOS pajūryje galima vaikščioti su šuniu, tai kur jie šlapinasi?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS