V. Bakas siūlys 4 mln. eurų padidinti VSD finansavimą | kl.lt

V. BAKAS SIŪLYS 4 MLN. EURŲ PADIDINTI VSD FINANSAVIMĄ

  • 4

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas „valstietis“ Vytautas Bakas siūlys kitų metų biudžete 4,2 mln. eurų padidinti finansavimą Valstybės saugumo departamentui (VSD).

Dienraščiui „Lietuvos žinios“ parlamentaras teigė, jog tokios lėšos sugrąžintų tarnybos išlaidas į praėjusių metų lygį, jo pakaktų ne tik įprastai veiklai vykdyti, bet ir kokybiniam šuoliui atlikti.

„Praėjusiais metais įvykdyta darbo užmokesčio reforma ir pradėti tam tikri technologinio proveržio projektai. Dabar mums reikia viso labo išsaugoti tą patį finansavimo lygį. (...) Mėginsiu įtikinti premjerą ir savo kolegas, kad asignavimai VSD turėtų būti didesni", – sakė Seimo NSGK pirmininkas.

2019 metų valstybės biudžeto projekte asignavimus VSD siūloma sumažinti 6,7 mln. eurų, motyvuojant naujojo pastato statybų pabaiga.

VSD strateginės komunikacijos vadovė Aurelija Katkuvienė teigė, kad biudžeto mažinimas skaudžiai paveiktų įstaigos veiklą: „Plėtotume veiklą turėdami paskirtą biudžetą, tačiau žvalgybos užduočių vykdymas taptų sudėtingas: stabdytume plėtros projektus, susitelktume tik į didžiausias grėsmes, skirdami mažiau dėmesio kitoms sritims. Susidurtume su rizika laiku nepastebėti grėsmių, nes jų pobūdis, mastai ir sudėtingumas auga ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje“.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

...

Jei tie pinigai bus paimti iš karinio biudžeto - tebūnie. Tuo labiau kad pagal savo esmę tai užtikrina tą patį saugumą.

eina jau pramintu Smetoniniu saugumieciu keliu

lygiai viskas taip pat .kaip prieskary...saugumieciu buvo priveista kaip valkataujanciu kaciu ant kiekvieno kampo saugumietis ,policajus ir stukacius ..zmones gaude dujom nuodijo ,zude ,zalojo saude... patys dvarus state , zemes papigiai supirkinejo is per anstolius sunaikintu ukiu ukininku, tauta emigravo y amerika argentina ..... veliau ...na veliau manau visi zinot kaip buvo ,,,manau dabar jiems bus dar blogiau....

Pikts

Ubagu daugeja, skurdas dideja, o pinigai skiriami represinems tarnyboms? Matyt bijo sukilimo?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS