V. ČMILYTĖ-NIELSEN ŠEIMŲ SĄJŪDŽIO ATSTOVAMS PASIŪLĖ SUSITIKTI SEIMO KIEMELYJE
- ELTOS inf. 4
Parlamento pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako dar vieną mitingą organizuojantiems Šeimų sąjūdžio atstovams pasiūliusi susitikti ateinantį pirmadienį centriniame Seimo kiemelyje.
„Ši vieta pasirinkta, įvertinus tai, kad atvykstantieji neketina išsiimti galimybių paso ar kito lygiaverčio dokumento. Tai nuo šio pirmadienio turi turėti visi Seimo lankytojai ir svečiai. Kadangi jokio, skiepą ar neigiamą testą įrodančio, dokumento, kaip supratau iš viešų pasisakymų, nebus, susitikti lauke yra saugiausia“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė Seimo vadovė.
„Pirmadienį viliuosi išgirsti ne tik reikalavimus. Būtų naudinga, jeigu mitingo organizatoriai pasidalintų, kokių saugumo priemonių jie imsis būsimame renginyje, kad nepasikartotų buvusios riaušės. Būtų gerai apsieiti ir be smurtą skatinančių simbolių“, – pridūrė ji.
Kaip skelbta žiniasklaidoje, Šeimų sąjūdžio atstovai susitikti su Seimo pirmininke parlamento viduje nepanoro dėl į Seimą patekti privalomo galimybių paso.
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
-
2 komentarai
-
0 komentarai
-
5 komentarai
Kgb
Tauta
Anonimas