V. Pranckietis svarsto mesti iššūkį R. Karbauskiui per rinkimus (papildyta) | kl.lt

V. PRANCKIETIS SVARSTO MESTI IŠŠŪKĮ R. KARBAUSKIUI PER RINKIMUS (PAPILDYTA)

Seimo pirmininkas „valstietis“ Viktoras Pranckietis sako neatmetantis galimybės 2020-aisiais kelti savo kandidatūrą į Seimą savarankiškai vienmandatėje apygardoje, kurioje kandidatuotų ir partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

„Aš ir dabar turėjau planą A, tai buvo mano vienmandatė apygarda, kurioje buvau išrinktas. Dar galėčiau eiti į vienmandatę apygardą, kur Ramūnas Karbauskis drįstų išsikelti save kandidatu. Ne specialiai, tiesiog pasirodyti prieš žmones, pasigalynėti“, – trečiadienį Žinių radijui teigė V. Pranckietis.

Dar galėčiau eiti į vienmandatę apygardą, kur Ramūnas Karbauskis drįstų išsikelti save kandidatu. Ne specialiai, tiesiog pasirodyti prieš žmones, pasigalynėti.

Jis pabrėžė, kad nepaisant konflikto su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininku R. Karbauskiu, jis turi partijos Kauno skyriaus palaikymą, tačiau neatmeta galimybės ir trauktis iš partijos, jei jo elgesį imtų svarstyti partijos etikos sargai.

Nesutarimai tarp parlamento vadovo ir „valstiečių“ lyderio paaštrėjo, kai keturių partijų pasirašytoje valdančiosios koalicijos sutartyje numatyta Seimo pirmininko postą perleisti „socialdarbiečiams“, tačiau „valstiečių“ į parlamento vadovus deleguotas V. Pranckietis pats trauktis neketina ir ragina rengti balsavimą dėl nepasitikėjimo juo Seime.

R. Karbauskis: V. Pranckiečiui būtų sunku laimėti Kauno rajone

R. Karbauskis sako, kad apie iššūkį jam Seimo rinkimuose prakalbusiam parlamento pirmininkui V. Pranckiečiui būtų sunku laimėti juos savo apygardoje Kauno rajone.

„Pareiškimas toks – viešųjų ryšių akcija. Iš kitos pusės, suprantu: kandidatuoti Kauno rajone po tokio rezultato savivaldybių rinkimuose sunkoka, aišku, bus“, – žurnalistams trečiadienį sakė R. Karbauskis.

Kovą vykusiuose savivaldybių tarybų rinkimuose „valstiečiai“ Kauno rajone gavo tris mandatus iš 27.

„Tai labai silpnas rezultatas ir gal jis į tai reaguoja, nes iš tiesų be partijos paramos, pačiam dalyvauti rinkimuose tikrai bus labai sunku“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

R. Karbauskis užsiminė, jog jeigu parlamento pirmininkas ir toliau laikysis pozicijos, kad esą iš posto yra verčiamas dėl asmeninio keršto, apie iššūkį rinkimuose gali pasvarstyti ir jis pats.

„Aš tikrai Kauno rajone neplanavau kandidatuoti, bet pagalvosiu. Jeigu iš tikrųjų tokiais nesąžiningais pareiškimais bus mėtomasi, jei ir toliau jis aiškins, kad tai mano valia, kad aš tai nutariau, ne partijos taryba, ne frakcija, tokiu atveju teks ir man pagalvoti, ar nereikėtų pakandidatuoti...“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

R. Karbauskis 2016 metais buvo išrinktas Kauno Šilainių vienmandatėje apygardoje. 

V. Pranckietis išrinktas Kauno rajone esančioje Raudondvario apygardoje.

Nesutarimai tarp parlamento vadovo ir „valstiečių“ lyderio paaštrėjo, kai keturių partijų pasirašytoje valdančiosios koalicijos sutartyje numatyta Seimo pirmininko postą perleisti „socialdarbiečiams“, tačiau „valstiečių“ į parlamento vadovus deleguotas V. Pranckietis pats trauktis neketina ir ragina rengti balsavimą dėl nepasitikėjimo juo Seime.

Seimo pirmininkas mano, kad siekis jį pakeisti yra asmeninis R. Karbauskio kerštas. „Valstiečių“ lyderis atkerta, jog sprendimą dėl koalicijos sutarties patvirtino tiek partijos frakcija, tiek taryba.

Rašyti komentarą
Komentarai (20)

Da

šokiruojanti istorija tarp naisiu partijos veiksmu yra vis naujos žinios , pradedant gretute pirma kregždutę, po meiles trikampio, kur filosofas melavo ir koki bajeri mėtė, bet buvo bet buvo sumaltas į šipulius net ir žmona iš ispanijos bėgo žiūrėti pono vyrelio nuotykiu, nutikusiu, kiek buvo tamsiu debesu užplaukes šyta balvona ,o kiek dar toliau žadėtus žodžius ir partijos lenkiamus darbus juk buvo ar nebuvo, tas melagiu, maršas, ir eina iki šių dienu, nerimsta ,nori valdyti visur ir viska , žiūrint, net ir ponas gitanas ima ir galva nuleidžia ir krapšto pakauši, masto kas kur yra , kas bus toliau gal kaip nors pralis tas bardakinas, ponas prezidentas imk nauja šluota ir šluok, visa šyta komedijantu grupę dramaturgu nebūtina ,vėluoji, rodik kas esi, užteko, trys metus žiūrėti, cirkininko fokusus ,

natalija TO ALGIS

KARBAUSKIO NER KO LENKTI JIS DORAS SAZININGAS PROTINGAS ZMOGUS BET TU ALGI SU PRANSKIECIU TIKRI DU DURNIAI

Joi

Iš dvieju blogybių zmonės tikriausiai pasirinktu mazesnę,bet jeigu reiktu pranskieciui susirungti su stipresniu varzovu tai- pralaimėjimas(dideliu skirtumu) būtu garantuotas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS