W. Tomaszewskis ketina vesti LLRA-KŠS sąrašą Seimo rinkimuose: į prezidentus greičiausiai nekandidatuos | kl.lt

W. TOMASZEWSKIS KETINA VESTI LLRA-KŠS SĄRAŠĄ SEIMO RINKIMUOSE: Į PREZIDENTUS GREIČIAUSIAI NEKANDIDATUOS

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas Valdemaras Tomaševskis teigia esąs pasiryžęs vesti partijos sąrašą ateinančių metų Seimo rinkimuose. Tuo metu, prezidento rinkimuose, nepaisant partiečių raginimų, politikas svarsto nedalyvauti.

„Aš esu raginamas dalyvauti prezidento rinkimuose partijos Vyriausiosios tarybos narių, partijos eilinių narių. Susitikimose su rinkėjais, o tokių tik šį rudenį turėjau keliasdešimt, taip pat esu raginamas dalyvauti prezidento rinkimuose. Partija šiuo klausimu priims sprendimą po Naujųjų metų“, – Eltai perduotame komentare sakė ne kartą savo jėgas prezidento rinkimuose jau išbandęs W. Tomaszewskis.

Politikas neatmeta, kad 2024 m. vyksiančiuose prezidento rinkimuose nedalyvaus, mat, akcentuoja europarlamentaras, jo vedama partija ankstesniuose rinkimuose pasiekė visus išsikeltus uždavinius.

„Neatmetu varianto, kad nedalyvausiu prezidento rinkimuose, kadangi: rinkimuose 2009, 2014 ir 2019 metais buvo pasiekti visi iškelti partijos tikslai. Užtikrintas ir vienareikšmis rinkimų laimėjimas (tame tarpe su išrinktais Prezidentais D. Grybauskaitė ir G. Nausėda) Vilniaus, Šalčininkų ir Visagino savivaldybėse, o taip pat keliasdešimtyje rinkimų apylinkių: Trakų, Švenčionių, Širvintų, Ignalinos, Zarasų rajonų bei Vilniaus miesto“, – sako LLRA-KŠS pirmininkas.

V. Tomaševskis taip pat pažymi, kad dabartinio prezidento Gitano Nausėdos vykdoma šeimos, vertybių ir socialinė politika yra artima ir LLRA-KŠS.

Visgi politikas pabrėžia ketinantis vesti LLRA-KŠS sąrašą artėjančiuose Seimo rinkimuose. Tuo metu rinkimuose į Europos Parlamentą (EP) V. Tomaševskis greičiausiai nedalyvaus.

„Galutinis sprendimas dėl mūsų sąrašo į Europos Parlamentą bus priimtas kovo mėnesį. Asmeniškai aš, greičiausiai, nedalyvausiu EP rinkimuose. Po 2020 metų Seimo rinkimų, kada partija turėjo sunkumų dėl sprendimo kas ves mūsų sąrašą, esu pasiryžęs vesti mūsų partijos sąrašą 2024 metų Seimo rinkimuose“, – informavo V. Tomaševskis.

2019 m. prezidento rinkimuose dalyvavęs V. Tomaševskis pirmajame rinkimų ture sulaukė 3,96 proc. palaikymo nuo rinkimuose dalyvavusių rinkėjų. Į antrąjį rinkimų turą pateko dabartinė premjerė Ingrida Šimonytė ir rinkimus laimėjęs prezidentas Gitanas Nausėda.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

O kur dingo?

Mes už Petrą, mes už Petrą... Greičiausiai tebus šį kartą šūkis: Mes už latrą, tik už latrą.

senas kavenskas

mano pirmosios žinios apie lenkus , su visa pagarba mūsų kaimynams ir Lenkijai ! buvo vaikystėje ( bronzos am.) išgirstas posakis ,, pan s terbečkoj '' ... nesupratau aišku ... :)

Romas

Na, kažkaip nusibodo tie visi "kandidatai". Kas tik netingi, tas kandidatuoja. O jie jokių ten 100 ar 200 tūkst. parašų neturi surinkti savo kandidatūkos iškėlimui ? Kitaip ir šuo Brisius greitai galės "kandidatuoti".
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS