30 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad ES turi būti leidžiamos gėjų santuokos | kl.lt

30 PROC. LIETUVOS GYVENTOJŲ MANO, KAD ES TURI BŪTI LEIDŽIAMOS GĖJŲ SANTUOKOS

30 proc. Lietuvos gyventojų laikosi nuomonės, kad Europoje turėtų būti leidžiamos vienos lyties asmenų santuokos, rodo pirmadienį paskelbtas Eurobarometro tyrimas.

Į klausimą, ar sutinka, kad Europoje turėtų būti leidžiamos tos pačios lyties asmenų santuokos, neigiamai atsakė 60 proc. Lietuvos gyventojų, o 7 proc. neturėjo nuomonės, rodo gegužės mėnesį atliktos apklausos duomenys.

Kaimyninėje Latvijoje už tai, kad Europoje būtų leidžiamos vienos lyties asmenų santuokos, pasisakė 24 proc., Estijoje – 41 proc., Lenkijoje – 45 proc. apklaustųjų.

Vidutiniškai Europoje už tai, kad būtų leidžiamos vienos lyties asmenų santuokos, pasisako 69 proc. gyventojų, 26 proc. tam nepritaria. Daugiausiai už tos pačios lyties santuokas pasisakančių yra Nyderlanduose ir Švedijoje – 92 procentai.

Tuo metu 53 proc. gyventojų Lietuvoje mano, kad seksualinių mažumų atstovai turi turėti tokias pat teises kaip ir kiti piliečiai. Europoje tokių – 76 procentai.

Su teiginiu, jog seksualinėms mažumoms turi būti užtikrinamos tokios pačios teisės kaip ir visiems piliečiams, sutinka 53 proc. Estijos gyventojų. Latvijoje ir Lenkijoje taip manančių yra 49 procentai.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (84)

KR

Ne gyventojų, o apklaustųjų. Pasirinktų (ar atrinktų) vadovaujantis patogiais kriterijais. Oficialaus balsavimo nebuvo. Eilinis žydrųjų piaras.

ALGIS

NEJAUGI LIETUVOJE 30 PROCENTŲ UŠKRYPĖLIŲ

Šunadienei

Ar žodis "pederastas" yra keiksmažodis? Tai gal tada alsheimeris irgi keiksmažodis? Ar Simonko pamokėjo biškutį kad filtrą paderintumėt pederastų naudai?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS