Alytuje svarstoma užtikrinti galimybę vaikus darželiuose palikti ir savaitgaliais | kl.lt

ALYTUJE SVARSTOMA UŽTIKRINTI GALIMYBĘ VAIKUS DARŽELIUOSE PALIKTI IR SAVAITGALIAIS

Alytuje šiuo metu svarstoma užtikrinti galimybę vaikus leisti į darželius ir savaitgaliais, miesto meras Nerijus Cesiulis sako, kad tai būtų aktualu savaitgaliais dirbantiems tėvams.

„Iš tikrųjų gavome tėvelių prašymų. Pirmiausia galvojame bent šeštadieniais padaryti grupes. Yra daugybė tėvų, kurie dirba savaitgaliais tiek prekybos, aptarnavimo, grožio industrijoje, medikai, kariai, policininkai – galima vardinti ir vardinti“, – BNS šią savaitę sakė N. Cesiulis.

Jis teigia, kad savaitgaliais dirbantys žmonės kartais neturi, kur palikti vaikų.

„Tėvai prašo, kad būtų įmanoma padaryti vieną ar kelias grupes, kur būtų galima priimti vaikus, jie būtų užimami. Dabar jiems belieka vaikus vestis į darbą, samdytis auklę, palikti vaikus seneliams“, – teigė Alytaus meras.

„Kol kas sprendimų nėra, bet renkamės visuomenės nuomonę, kaip jie reaguotų“, – pridūrė jis.

Jis taip pat teigė nematantis problemų rasti žmonių, kurie dirbtų savaitgaliais darželiuose, tačiau tėvai turėtų už tai sumokėti šiek tiek daugiau.

„Tėvams, aišku, tas mokestis, nebūtų toks, koks yra už įprastą dieną, būtų šiek tiek didesnis, bet tėvai žinotų, kad savo vaikus palieka saugiai. Ne visi turi senelius čia vietoje“, – kalbėjo N. Cesiulis.

Alytaus meras tvirtino, kad netrukus bus inicijuojama apklausa, kurios metu išryškėtų tokios galimybės poreikis.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Psichol.

Vsikyam labiausiai trūksta tėvų,jrigu tėvai neturi kada auginti tai gal reikia pagalvoti , gal nereikėjo tada ir gimdyti.Vaikai kenčia ,kaip neturi tėvų dėmesio ir reikalui esant prisiglausti prie jų.Gaila,labai gaila, kaip vaikai gimdomi dėl pinigų , išmokų.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS