Atleistas S. Čaplinskas nori grįžti į pareigas: advokatai jau ruošia skundą | kl.lt

ATLEISTAS S. ČAPLINSKAS NORI GRĮŽTI Į PAREIGAS: ADVOKATAI JAU RUOŠIA SKUNDĄ

Dar savaitei nedarbingumą prasitęsęs Užkrečiamųjų ligų ir AIDS (ULAC) centro vadovas Saulius Čaplinskas žada teisiniu keliu siekti pakeisti sveikatos apsaugos ministro sprendimą dėl atleidimo iš pareigų.

„Sieksiu įrodyti, kad atleidimui yra nepakankamas teisinis pagrindas ir pažeistos procedūros“, – BNS ketvirtadienį sakė S. Čaplinskas.

„Mano advokatai ruošia skundą dėl administracinio sprendimo ministrui ir jeigu jam advokatų skundo neužteks dėl teisinio pagrindo, tuomet kitomis teisinėmis priemonėmis sieksiu teisingumo“, – teigė ULAC vadovas.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys trečiadienį teigė neturintis teisinio pagrindo pakeisti savo pirmtako Aurelijaus Verygos sprendimo S. Čaplinsko atleidimo iš pareigų.

Sieksiu įrodyti, kad atleidimui yra nepakankamas teisinis pagrindas ir pažeistos procedūros.

Ministro patarėja Aistė Šuksta BNS teigė, kad A. Dulkys susipažinęs su komisijos, kuri vertino S. Čaplinsko darbą, išvadomis ir neabejoja jų patikimumu.

Lapkričio pabaigoje tuometinis sveikatos apsaugos ministras A. Veryga pranešė, kad S. Čaplinskas yra atleidžiamas dėl pareigų nevykdymo bei „ne dėl vieno pažeidimo“.

S. Čaplinskas tuo metu turėjo nedarbingumą, tačiau A. Veryga tuo metu teigė, kad pirma jo darbo diena po nedarbingumo bus ir paskutinė vadovaujant ULAC.

A. Šuksta ketvirtadienį informavo BNS, kad S. Čaplinskas savo nedarbingumą pratęsė.

S. Čaplinskas yra ilgametis ULAC vadovas.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

jo

Beveik 30 metų vartėsi valstybinėje įmonėje kaip savo UAB "Privatus daržas", visiems užteko ir postų ir turtų, aprūpinti vaikai , giminaičiai , draugai ...ir tada priėjo piktasis veryga.

taigi

Pats laikas būtų "pakratyti" individus išrašiusius nedarbingumą, bet juk sava korumpuota šutvė tfūūū šlykštynės.

Čiubaka

Kažin kuo serga nuo lapkričio pabaigos? Gal reikėtų tą gydytoją išrašantį jam bilietenius patikrinti? Kvepia piktnaudžiavimu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS