Birštone vyks greitosios medicinos pagalbos žaidynės | kl.lt

BIRŠTONE VYKS GREITOSIOS MEDICINOS PAGALBOS ŽAIDYNĖS

  • 4

Penktadienį Birštone vyks tryliktosios greitosios medicinos pagalbos žaidynės.

Jos prasidės greitosios automobilių paradu. Vėliau medikai varžysis vykdydami masinės nelaimės užduotis. Geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanojamos.

Šių metų renginyje dėmesio bus skiriama ne tik medikų, bet ir kiekvieno gyventojo sugebėjimams padėti, jei šalia esančiam žmogui sustojo širdis ar jis smarkiai kraujuoja, iki atvyks medikai.

Sulig kiekviena minute po širdies sustojimo neatliekant krūtinės paspaudimų, tikimybė išgyventi mažėja po 10 procentų. Greitoji medicinos pagalba paprastai atvyksta per 10-15 minučių, o atokesnėse vietovėse laukti tenka gerokai ilgiau, todėl delsiant gyvybės gali nebepavykti išgelbėti.

Žaidynių organizatorių duomenimis, šiuo metu medikai Lietuvoje išgelbėja apie 8 proc. staigios mirties aukų. 

Žaidynių metu bus atliktas eksperimentas – imituojamas nelaimingas atsitikimas ir vertinamas visuomenės pasirengimas padėti. Jo rezultatai žiniasklaidos atstovams bus pristatomi penktadienį žaidynių atidarymo metu.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Medikė

Ponas slapyvardžiu Zinantis, Jei nežinote nieko, tai gal išvis nekomentuokite. Dirba tik kvalifikuoti medikai, kurie kiekvieną dieną kovoja už žmonių gyvybes. Tai sunkus darbas. O girtų darbuotojų tikrai nėra. Tiesiog šlykštu skaityti tokius komentarus kaip Jūsų..

Ruta

Kurie rase yra nenormalus nes jie nezino kas yra netekti artimo zmogaus

Žinantis

Kokie ten paramedikai. Sanitarai, kurie turi greitukes valyti jei koks pacientas apsišlapina ar pasituština. Daktarai didieji, nieko nebaigę. Anksčiau net su kvapeliu atvažiuodavo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS