V. Cololo netekties sukrėsti jo bičiuliai: jis buvo žmogus iš didžiosios raidės | kl.lt

V. COLOLO NETEKTIES SUKRĖSTI JO BIČIULIAI: JIS BUVO ŽMOGUS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS

  • 30

Pirmadienį Lietuvą apskriejo žinia apie žinomo aktoriaus, humoristo Vitalijaus Cololo netikėtą mirtį Ispanijoje. Sužinoję šią liūdną žinią, jo bičiuliai patyrė šoką. Savo jausmais jie pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Tuoj po žinios apie V. Cololo mirtį savo feisbuko paskyroje žurnalistas ir publicistas Andrius Užkalnis parašė: „Man ne viskas patiko iš jo minčių, jis ne su viskuo sutiko, ką aš sakiau ar rašiau, bet gerai sutarėme, nors niekada nebuvome artimi draugai. Jis visada atėjęs pas mane į laidas dirbo iš širdies, daug šypsojosi ir niekam blogo nebuvo padaręs gyvenime. Vitalijus buvo jautrus ir atviras, ir labai stengėsi nieko neužgauti. Kažkada tarėmės važiuoti į Miuncheno Oktoberfestą alaus gerti, bet taip niekada ir neišsiruošėm. Aš tikiuosi, kad jam nepagailės Dievas danguje nei alaus, nei skanaus maisto, nei jo mėgstamų filmų, kuriuos jis žinojo ir išmanė. Be jo Lietuvoje bus ne taip linksma“.

„Kodėl? Kodėl taip anksti? Šį vakarą ruošiausi puošti eglutę, kai sūnus atėjo į kambarį ir pasakė: „Vitalijus Cololo mirė”. Nepatikėjau... nuoširdžiai nepatikėjau, juk dar visai neseniai smagiai plepėjom apie gyvenimą, meilę ir svajones. Puoliau ieškoti antraščių internete“, – rašė dainininkė Vilija Pilibaitytė - Mia.

Ji dar turėjo vilties, kad tai netiesa.

„Mano nors ir mažytė viltis, kad tai pokštas, sudužo į šipulius. Aš negaliu apsakyti ką jaučiu... Jis buvo žmogus iš didžiosios raidės! Turintis nerealų talentą, humorą, niekada neieškantis žodžio kišenėje ir pataikantis tiesiai į dešimtuką. Jis buvo tas, kurį pamačius scenoje būdavo ramu“, – gerų žodžių mirusiam humoristui negailėjo atlikėja.

Vitalijus buvo žmogus su dideliu talentu ir dar didesne širdimi. Su geru sąmoju, net kai liūdna, su išmintingom įžvalgom, net kai pavargęs...

„Ilsėkis ramybėje, mielas bičiuli. Tu visada liksi mūsų širdyse, tebūnie lengvas tau kelias į ten. Nuoširdi užuojauta šeimai“, – rašė V. Pilibaitytė-Mia.

Televizijos laidų vedėja, prodiuserė Vaida Skaisgirė teigė, kad nesitiki, jog Vitalijui  tenka tarti „ilsėkis ramybėje“.

„Labai sunku parinkti žodžius. Vitalijus buvo žmogus su dideliu talentu ir dar didesne širdimi. Su geru sąmoju, net kai liūdna, su išmintingom įžvalgom, net kai pavargęs... Nesitiki, jog reikia tarti – Vitalijau, ilsėkis ramybėje. Bet tenka...Užuojauta šeimai iš visos širdies“, – susigraudinusi parašė V. Skaisgirė.

„TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė, turėjusi bendrų projektų su mirusiu komiku, taip pat neliko nuošalyje.

„Skaudu žinoti, kad daugiau niekada neišvysim Tavęs besišypsančio. Ilsėkis ramybėje. Nuoširdžiausia užuojauta šeimai“, – tokiais žodžiais su V.Cololo atsisveikino G.Žemaitė.

Atlikėja Natalija Bunkė mirusiam bičiuliui ne tik skyrė jautrius žodžius, bet ir įkėlė nuotaikingą vaizdo įrašą, kuriame dainuoja kartu su V.Cololo.

„Koks neapsakomas liūdesys...Štai tokį mes jį prisimename, visada nuotaikingą tikrą draugą. Kiek daug duetu su tavimi sudainuota, ir kiek jau nebepavyks...Kiek kelionių nuvažiuota, ir istorijų išklausyta“, – prisiminimais dalijosi moteris.

„Mielieji, saugokime vienas kitą. Niekada negalime žinoti, kad ši diena nebus paskutinė. Ilsėkis ramybėje, mano drauge. Esu be galo laiminga, kad tave pažinojau. Didžiausia užuojauta šeimai“, – rašė N. Bunkė.

Dainininkas Merūnas Vitulskis prisiminė paskutinį girdėtą V. Cololo juokelį.

„Paskutinį jo juokelį pamenu tokį. Sako: ar žinai kaip dzūkiškai skamba „Greiti ir isiutę“? Sakau: ne...Sako: „Greicy ir inciuci“. Tegul toks jis ir išlieka atmintyje: linksmas, nenuilstantis, pilnas idėjų, nuoširdus, atviras ir kišenėje žodžio neieškantis. Vitalka, lengvo tau dangaus, o tavo šeimai, mylimai žmonai ir mylimiausiai dukrai nuoširdi užuojauta nuo visos Vitulskių šeimos“, – su bičiuliu atsisveikino Merūnas.

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė dėkojo V. Cololo už vaikystės atsiminimus. „Jau būdama vaikas labai mėgau jūsų humorą ir vaidybą. Buvo malonu su jumis dirbti, o dar maloniau pažinoti. Ilsėkitės ramybėje... Labai gaila, kad iš šio pasaulio pasitraukėte taip anksti“, – po netikėto smūgio M. Šalčiūtė reiškė užuojautą artimiesiems. 

Galiūnas Vidas Blekaitis taip pat neslėpė patyręs šoką. „Vitalijau, tu buvai pats nuostabiausias mano draugas, įkvėpėjas. Kodėl likimas tau buvo toks negailestingas?“, – socialiniame tinkle klausė V. Blekaitis.

Vidas Blekaitis ir Vitalijus Cololo. „Facebook“ nuotr.

Rašyti komentarą
Komentarai (30)

vilnietis

Žmogus mirė ,ramybės jam amžinybėje, Neteiskite kitų patys būdami nieko verti

Nė vienas žmogus

prijaučiantis patyčioms ar pats iš ko nors besityčiojantis, nevertas pagarbos. O besityčiojantis iš Dievo... juo labiau. Jeigu esi netikintis, netikėk. Niekas neverčia. Netgi pats Dievas žmogui suteikia pilną laisvę ir į draugus nesiperša. Priešingai, -- tai žmogus šaukiasi Dievo, kai atsiduria beviltiškoje padėtyje ar mirties valandą. Kaip darė ir a+a kun. Ragauskas, knygos "Eikite, mišios pasibaigė" autorius, kuris šv. Mišių metu atsižadėjo kunigystės, pareiškęs, kad Dievo nėra, tačiau mirties valandą Jo šaukėsi. Noriu tikiu, noriu -- ne. Tai mano ir kiekvieno žmogaus teisė. Tačiau tyčiotis iš pasaulio Sutvėrėjo? Ir ypač, jeigu esi įsitikinęs, kad Jo nėra. Kaip galima kovoti prieš tai, ko nėra? Reikia būti nepagydomu bepročiu, kad taip elgtumeisi.

ką reiškia iš didžiosios ar mažosios raidės ?

žmogus --Mirtis.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS