Laisvėja karantinas: vėl veiks lauko kavinės, restoranai ir barai | kl.lt

LAISVĖJA KARANTINAS: VĖL VEIKS LAUKO KAVINĖS, RESTORANAI IR BARAI

  • 7

Po truputį laisvėjant karantino sąlygoms, nuo ketvirtadienio veiklą  atnaujina lauko kavinės, restoranai ir barai, be to, paskiepytiems ir persirgusiems žmonėms  leidžiama lankyti artimuosius ligoninėse, slaugos namuose.

Restoranai, kavinės ir barai gali dirbti lauke nuo 7 iki 21 valandos, prie vieno staliuko sėdint daugiausia dviem žmonėms, išskyrus vienos šeimos narius.

Be to, gali veikti maitinimo įstaigos jūrų ir oro uostų keleivių išvykimo terminaluose.

Nuo ketvirtadienio taip pat leidžiama nuomoti patalpas asmeninėms šventėms, neviršijant leidžiamo  jų dalyvių skaičiaus.

Tuo metu aplankyti artimuosius globos, grupinio gyvenimo namuose ar ligoninėse galės pasiskiepiję arba persirgę koronavirusu, jei nuo ligos praėjo ne daugiau kaip 180 dienų.

Šiuo metu globos namuose COVID-19 serga keturi globotiniai ir 11 darbuotojų. Socialinių paslaugų priežiūros departamento duomenimis, imunitetą jau turi virš 90 proc. jų gyventojų ir apie 83 proc. darbuotojų.

Persirgusiems ar paskiepytiems leidžiama artimai bendrauti, rengti asmenines šventes viešose ir privačiose erdvėse, dalyvauti ekskursijose lauke, jei dalyvauja iki 10 žmonių.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Nuomonė

O kuo yra kitokie keleivių išvykimo terminalai? Kodel ten viduje galima? O tos uždaros lauko terasos, tai absoliutus židinys kovidui plisti! Ten tvanku. Lauko kavinė yra lauke, uždara terasa yra blogiau nei vedinamos vidaus patalpos.

Anonimas

laisve alejjoje iki dviraciu tako kedes stalai išstatyti prait sunku

Mastysi butina galva.

Tuoj vel per para turesime po 3000 uzsikretusiu, po tokiu drastisku karantino atlaisvinimu tuoj nebebus vel vietu ligoninese, o jei dar zmones prades skraidyti po murzinas salis, neaisku kuo viskas ir baigsis:(
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS