Druskininkuose – apklausa dėl P. Cvirkos ir L. Giros gatvių pavadinimų keitimo | kl.lt

DRUSKININKUOSE – APKLAUSA DĖL P. CVIRKOS IR L. GIROS GATVIŲ PAVADINIMŲ KEITIMO

  • 6

Druskininkuose šią savaitę pradėta vykdyti apklausa dėl sovietinių kultūros ir politinių veikėjų Petro Cvirkos bei Liudo Giros gatvių pavadinimų keitimo.

Kaip skelbia savivaldybė, abiejų gatvių gyventojai bus apklausiami tiesiogiai – savivaldybės specialistai atvyks į namus.

„Apklausos metu gyventojų bus klausiama, ar jie sutinka keisti P. Cvirkos ir L. Giros gatvių pavadinimus, bei pateikiami nauji galimi šių gatvių pavadinimai“, – rašoma pranešime.

Jame taip pat teigiama, kad gyventojai galės išreikšti ir individualius pageidavimus, kokiu pavadinimu norėtų pakeisti dabar esamus pavadinimus.

Visi kiti Druskininkų gyventojai pareikšti savo nuomonę dėl minėtų gatvių pavadinimų pakeitimo gali darbo valandomis atvykę į Druskininkų savivaldybės administracijos, Leipalingio seniūnijos ar Viečiūnų seniūnijos patalpas.

Apklausa vyks iki gegužės 20 dienos.

Rusijai vasario pabaigoje įsiveržus į Ukrainą, Lietuvoje pradėti demontuoti sovietiniai paminklai ir kiti sovietų atminties simboliai. 

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

q

Klaipėdoj dar baisesnė gatvė yra - janonio , pavadinima globoja pats dudorius ...

Reikėtų surengti apklausą

Ar kas norėtų gyventi "nekaltų dėžutininkų" gatvėje. Pavadinimus gatvėms reikia parinkinėti pagal aktualijas. Kokiose Turniškėse gaėtų būti pensijų atiminėtojų prospektas, kokiam privačiam kvartale - tulpių pašto alėja...

Konservatorių ir neoliberalų

maras šliaužia per Lietuvą.Pandemija nuo kurios nėra nei vakcinos nei vaistų
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS