G. Landsbergis: reikia klausti, kodėl valstybė organizuoja komercines medžiokles | kl.lt

G. LANDSBERGIS: REIKIA KLAUSTI, KODĖL VALSTYBĖ ORGANIZUOJA KOMERCINES MEDŽIOKLES

Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, jog reikia kelti klausimą, kodėl valstybė organizuoja komercines medžiokles.

„Reikia kelti klausimą, kodėl valstybė organizuoja komercines medžiokles. Kodėl mes turime šitą nomenklatūrinę atgyveną kaip būdavo visos pirtys ir panašūs dalykai. Mes turime Valstybinių miškų urėdijoje padalinį, kuris organizuoja medžiokles ponams už minimalius pinigus. Čia rimta tema“, – žurnalistams antradienį sakė G. Landsbergis.

Jis sakė, kad partija yra susirūpinusi, jog „premjeras du kartus pažadėjo, kad medžioklės lapai bus paviešinti, tačiau nė vienas pažadas nebuvo ištesėtas.“

„Lapų išviešinimas, visų pirma, yra skaidrumo klausimas. Tie lapai turi būti elektroniniai, jie negali būti perrašinėjami“, – kalbėjo jis.

G. Landsbergio teigimu, sklinda kalbos, kad medžioklėje, kurioje buvo nušauta stumbrė, dalyvavo aukštų pareigūnų, tačiau jis sakė negalįs to patvirtinti.

„Sklinda kalbos, kad ten dalyvavo kitų politinių veikėjų toje medžioklėje. Aukštų pareigūnų. Aš negaliu to patvirtinti, bet žmonės, kurie yra varovai ar organizuoja tas medžiokles, jie užsimena apie tai, bet vėlgi tai lieka tik insinuacijomis, nes tuos lapus, kurie atsiduria žiniasklaidoje, galima perrašyti, pakeisti. Nėra griežtos atskaitomybės“, – sakė TS–LKD lyderis.

Panevėžio rajone per varyminę medžioklę galimai „valstiečio“ Jono Slapšinsko buvo sumedžiotos stumbro patelės jauniklis.

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

Hm

O diedukas nomenklatūriniuose tūsuose nedalyvavo?

Kodel jis niekuo nesidomi

Viasam pasaulyje tai yra vykdoma,ir tai duoda dideli pelna.Juk i kai kurias salis medziotojai laukia nemaza laiko tarpa,kad galetu ten pamadzioti.O Lietuvai tai viskas tik....kodel.Aisku taisykliu turi buti laikomasi,bet medziokle atnesa ir pelna.

as

o ka noretu pasiulyt Gabrielius?brakonieriavima.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS