Gaisrą Alytuje malšinusiems ugniagesiams – 600 eurų premijos | kl.lt

GAISRĄ ALYTUJE MALŠINUSIEMS UGNIAGESIAMS – 600 EURŲ PREMIJOS

Gaisrą Alytuje esančioje padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“ malšinusiems ugniagesiams miesto savivaldybė iš paaukotų aukų išdalins šiek tiek didesnes nei 600 eurų premijas.

„Buvo įvairių pasiūlymų, kaip tas premijas išdalinti, juk buvo tokių, kurie iš gaisravietės nesitraukė visas 10 dienų, buvo tokių, kurie gaisre buvo tik vieną dieną. Vieni arė juoduose dūmuose nematydami, kur žemė, kur lubos, kiti, pavyzdžiui, siurbė vandenį toliau nuo židinio“, – BNS sakė miesto mero atstovė Agnė Čeplinskienė.

Savivaldybės duomenimis, gaisre dirbo 268 ugniagesiai ir aštuoni mašinistai, ekskavatorininkai. Pastariesiems taip pat atiteks tokio pat dydžio premijos kaip ir ugniagesiams.

„Visi, kurie dirbo gaisre, gaus vienodas premijas, neatsižvelgiant į pareigas, laiką ar funkcijas. Tai yra komandinis darbas ir kiekvienas žmogus buvo savaip vertingas ir naudingas, visi dirbo turėdami vieną tikslą – užgesinti gaisrą ir tikrai negalvojo, kas ir kaip man už tai padėkos“, – sakė mero atstovė.

„Visi, kurie dirbo gaisre, gaus vienodas premijas, neatsižvelgiant į pareigas, laiką ar funkcijas.

Anot jos, taip pat nuspręsta įvertinti ir gaisrą padėjusius malšinti Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantus ir juos lydėjusius dėstytojus.

„Į gaisravietę buvo atvykę šeši dėstytojai ir 30 būsimų ugniagesių – jie gaus po 100 eurų“, – sakė A. Čeplinskienė.

Iš viso savivaldybė į specialiai atidarytą sąskaitą surinko beveik 212,2 tūkst. eurų, iš kurių specialiai premijoms paaukota 172,4 tūkst. eurų.

Likusieji pinigai bus panaudoti gaisro padariniams likviduoti.

Į specialiai atidarytą sąskaitą aukojo ne tik Lietuvoje gyvenantys žmonės – pavedimų sulaukta ir iš Didžiosios Britanijos, JAV, Airijos, Norvegijos, Švedijos, Italijos, Suomijos, Vokietijos, Nyderlandų, Estijos ir Liuksemburgo.

Savivaldybė ugniagesiams ir gaisrą numalšinti padėjusiems darbininkams pinigus ketina pervesti į jų sąskaitas po padėkos vakaro ketvirtadienį.

Iki to savivaldybės taryba turės patvirtinti sumas ir premijas gausiančių žmonių pavardes. Pinigai bus skiriami tarybos sprendimu, kad jie nebūtų apmokestinti.\

 

Milžiniškas gamyklos gaisras Alytuje

"Facebook" grupės "Alytaus miesto ritmas", Alytaus savivaldybės, KAM nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Kur teisybe

Pinigai privalo but skirti tik zmonems, o padarinius privalo likviduot kaltininkai

Angelina

Tai iš tiek suaukotų tūkstančių gaisrininkams tik 600!?O kur likusieji pinigai nusės?

H

Sita salis panasu kad pasityciojima lygi tik kelia :) Reaguota po 10 dienu su jokios, gaistrinikams spyga (cia 600 i diena reiketu moketi kaip minimu), zmonem gyvenantiems aplink ir gaminantiems piena kuri teko ispilt del tu daleliu jame irgi spyga parode valdzia. Tai atrodo kad valdzia daro visiskai viska kas zmones sukiltu ir pradetu savo maidana. Kiekviena karta ziurint TV pyktis ima nes koks nors plykagalvis ar usagalvis pasako "tai kas cia tokio, tai viskas cia gerai, viskas padaryta, nieko cia nera":) ateis ta diena kai ant sakos pakars kiekviena oj ateis
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS